Archiwa tagu: Konkret PR

Konkret PR dla CONVERSE – “A Ty co robisz?”

Konkret PR rozpoczął współpracę z marką CONVERSE, którego wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma Amersport. Agencja odpowiada za kompleksowość działań public relations z zakresu budowania wizerunku marki w Polsce, podczas trwania międzynarodowej kampanii „You’re it. You’re up. You’re on.”

Konkret PR ponownie dla firmy Victus – Emak

Agencja Konkret PR oraz firma Victus – Emak Sp. z o.o., dystrybutor sprzętu ogrodniczego i leśnego marek Oleo-Mac, Hozelock, Pokon i Chrysal, przedłużyły umowę o współpracy z zakresie działań Public Relations. Agencja Konkret PR przedłużyła o kolejny rok umowę o współpracy z dystrybutorem sprzętu ogrodniczego i leśnego, firmą Victus-Emak. Do zadań Agencji należy prowadzenie działań… Czytaj dalej »

Magdalena Knefel w Konkret PR

Magdalena Knefel dołączyła do zespołu agencji Konkret PR.  Objęła stanowisko Project Managera. Magdalena Knefel objęła stanowisko Project Managera w departamencie Public Relations agencji Konkret PR. Odpowiadać będzie za tworzenie i realizację kampanii public relations dla marek Otard i Grey Goose z portfolio Bacardi-Martini Polska.