Archiwa tagu: komórka

Żyj pełnią życia z nowym telefonem Sony Ericsson G705

Niech telefon Sony Ericsson G705 zostanie twoim osobistym asystentem. 2,4 calowy ekran zapewni Ci komfortowe korzystanie z sieci – zarówno podczas przeszukiwania Google™ czy sprawdzania poczty przez Exchange ActiveSync™ lub gdy korzystasz z Wi-Fi™, aby sprawdzić ostatnie wiadomości. Telefon G705 pozwala Ci żonglować codziennymi sprawami w prosty sposób.

Start serwisu Mobilize.pl

Mobilize.pl jest serwisem informacyjnym, związanym z tematyką usług na telefony komórkowe. Począwszy od stron internetowych przeznaczonych na te urządzenia, ciekawych aplikacji i gier, po telewizję mobilną, zakupy za pośrednictwem telefonu i usługi bankowe.

HTC rozszerza ofertę telefonów komórkowych o model S740

Warszawa, 26 sierpnia 2008 r. – HTC Corp. poinformowała o wprowadzeniu do oferty modelu HTC S740 – cienkiego, kompaktowego i stylowego aparatu klasy smartphone, zapewniającego doskonałe połączenie tradycyjnej 12-przyciskowej klawiatury, ze znaną z konstrukcji HTC rozsuwaną klawiaturą QWERTY, ułatwiającą pisanie wiadomości. HTC S740 będzie dostępny w całej Europie od września 2008 w cenie sugerowanej 1499… Czytaj dalej »

Nowy bartype Samsung L700 – wygoda i funkcjonalność

Model L700 to najnowsza propozycja marki Samsung skierowana do zwolenników zgrabnych, poręcznych telefonów komórkowych. Klasyczna obudowa „bar-type” ozdobiona z tyłu finezyjnym „drapaniem” przypominającym strukturę włosa, ergonomiczna klawiatura i wyświetlacz rozmiarach 2,1” składają się na nowoczesne, stylowe urządzenie, które zapewnia wygodę i łatwość korzystania z jego funkcji. Bowiem L700 to telefon, który urzeka prostotą – designu… Czytaj dalej »

Sony Ericsson przedstawia najnowszy telefon Jamesa Bonda

Sony Ericsson wprowadza na rynek limitowaną edycję telefonu Titanium silver C902 Cyber-shot TM. Jest to model używany przez Jamesa Bonda w oczekiwanym z niecierpliwością filmie QUANTUM OF SOLACE, którego światowa premiera planowana jest na listopad 2008. Ten nowy telefon komórkowy na pewno sprawi, że będziesz gotów na każde wyzwanie – pozwoli Ci zatopić się w… Czytaj dalej »

Sagem my721X wchodzi na polski rynek

Warszawa, 30.07.2008 – Sagem Mobiles Poland prezentuje najnowszy model telefonu z futurystycznej kolekcji „So ice”- Sagem my721X. Propozycja francuskiego producenta to połączenie stonowanej elegancji z chłodną prostotą naturalnych materiałów. Wejściu telefonu na polski rynek towarzyszyć będzie kampania reklamowa, intensywne działania marketingowe oraz specjalnie stworzona strona internetowa www.sagem.com.pl/my721X.

Nagrodzony na targach CES muzyczny telefon Motoroli ROKR E8 pojawi się w sierpniu na polskim rynku – w sieci Plus oraz w sprzedaży detalicznej.

Warszawa, 22 lipca 2008 – ROKR E8 to muzyczny telefon od Motoroli (NYSE:MOT). Dzięki zastosowaniu unikatowej technologii ModeShift™ za pomocą jednego dotknięcia klawisza przekształca się w odtwarzacz muzyczny lub cyfrowy aparat. Na szklanej powierzchni wyświetlają się tylko potrzebne w danym momencie wirtualne klawisze. Delikatne wibracje wiernie imitują naciśnięcie klawisza.