Przejdź do treści

Koleje Mazowieckie

Koleje Mazowieckie w rankingach „Newsweeka”, „Rzeczpospolitej” i „Polityki”

„Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o. znalazła się w ekskluzywnym gronie firm wyróżnionych w rankingu „100 najcenniejszych firm” przygotowanym przez „Newsweek Polska” oraz awansowała w „Liście 500” „Rzeczpospolitej” i „Pięćsetce” tygodnika „Polityka”.

Czytaj dalej »Koleje Mazowieckie w rankingach „Newsweeka”, „Rzeczpospolitej” i „Polityki”

Koleje Mazowieckie promują czytelnictwo

Dojeżdżasz codziennie do pracy czy szkoły pociągiem? Korzystasz ze środków komunikacji miejskiej? Koleje Mazowieckie i Wydawnictwo Buchmann zapraszają do czytania książek w podróży i udziału w akcji promującej czytelnictwo. Akcja zostanie przeprowadzona w wybranych miastach w Polsce, a jej bohaterkami będą książki z  najnowszej serii wydawniczej Buchmanna – Fabryki Kryminału. Czytelnicy będą mogli zapoznać się z nowościami wydawniczymi, a także otrzymać gratisowy egzemplarz.

Czytaj dalej »Koleje Mazowieckie promują czytelnictwo

Koleją na spacer

Wakacje co prawda się kończą, niemniej jednak warto przedłużyć je i skorzystać z atrakcji przygotowanych przez miasta województwa mazowieckiego. W wybranych kasach biletowych Kolei Mazowieckich są już dostępne ulotki „Koleją na spacer” prezentujące atrakcje: Łowicza, Nowego Dworu Mazowieckiego, Płocka, Sochaczewa i Żyrardowa.

Czytaj dalej »Koleją na spacer