Archiwa tagu: Knauf

Tynkowanie z wyobraźnią

Brud, bałagan i brak czasu – z tym najczęściej kojarzy nam się remont. Tymczasem okazuje się, że renowacja domu czy mieszkania nie musi oznaczać jedynie kłopotów. Jeżeli marzymy o ścianach pokrytych ciekawymi strukturami osiągnięcie takiego efektu może dostarczyć całej rodzinie dużo zabawy.

Nie igraj z ogniem…

Niemal codziennie można usłyszeć w mediach o pożarach domów i mieszkań. Zwarcie instalacji elektrycznej, nie wyłączone żelazko lub awaria telewizora albo lampek na świątecznej choince – przyczyn pożaru może być wiele, od wadliwego sprzętu po nierozważne zachowanie.

Reagips – gips ekologiczny

Segregowanie śmieci, zgniatanie puszek i butelek przed wyrzuceniem, zakręcanie wody, samochody spalające mniej paliwa – ekologiczne podejście do różnych dziedzin naszego życia to nie tylko moda, ale również świadomy wybór wielu ludzi i firm.  Produkowanie w sposób, który nie szkodzi środowisku naturalnemu jest jedną z najważniejszych zasad, którymi kieruje się Knauf. Wykorzystywany przez firmę reagips… Czytaj dalej »

Zawód z przyszłością – monter suchej zabudowy

Montaż lekkich ścianek działowych, podłóg i sufitów podwieszanych z płyt gipsowo-kartonowych – te i inne wyzwania czekały na uczestników szkolenia, które odbyło się w kwietniu w Centrum Knauf w Kleszczowie koło Bełchatowa. Tym razem uczniami byli nie młodzi adepci sztuki budowlanej, lecz nauczyciele szkół zawodowych. Przez dwa dni mieli oni szansę zgłębiać tajniki technologii suchej… Czytaj dalej »