Knauf

Tynkowanie z wyobraźnią

Brud, bałagan i brak czasu – z tym najczęściej kojarzy nam się remont. Tymczasem okazuje się, że renowacja domu czy mieszkania nie musi oznaczać jedynie kłopotów. Jeżeli marzymy o ścianach pokrytych ciekawymi strukturami osiągnięcie takiego efektu może dostarczyć całej rodzinie dużo zabawy. Czytaj więcej »Tynkowanie z wyobraźnią

Nie igraj z ogniem…

Niemal codziennie można usłyszeć w mediach o pożarach domów i mieszkań. Zwarcie instalacji elektrycznej, nie wyłączone żelazko lub awaria telewizora albo lampek na świątecznej choince – przyczyn pożaru może być wiele, od wadliwego sprzętu po nierozważne zachowanie. Czytaj więcej »Nie igraj z ogniem…

Reagips – gips ekologiczny

Segregowanie śmieci, zgniatanie puszek i butelek przed wyrzuceniem, zakręcanie wody, samochody spalające mniej paliwa – ekologiczne podejście do różnych dziedzin naszego życia to nie tylko moda, ale również świadomy wybór wielu ludzi i firm.  Produkowanie w sposób, który nie szkodzi środowisku naturalnemu jest jedną z najważniejszych zasad, którymi kieruje się Knauf. Wykorzystywany przez firmę reagips jest produktem ubocznym powstałym w wyniku odsiarczania spalin.
Czytaj więcej »Reagips – gips ekologiczny

Boso, ale jak w kapciach

Najwięcej ciepła ludzki organizm traci przez stopy i głowę. Właśnie dlatego tak nieprzyjemne jest zetkniecie się bosych stóp z zimną podłogą, szczególnie po wyjściu z wanny lub z ciepłego łóżka. Nic dziwnego, że coraz więcej osób marzących o ciepłym i przytulnym domu decyduje się na ogrzewanie podłogowe.

Czytaj więcej »Boso, ale jak w kapciach

Zawód z przyszłością – monter suchej zabudowy

Montaż lekkich ścianek działowych, podłóg i sufitów podwieszanych z płyt gipsowo-kartonowych – te i inne wyzwania czekały na uczestników szkolenia, które odbyło się w kwietniu w Centrum Knauf w Kleszczowie koło Bełchatowa. Tym razem uczniami byli nie młodzi adepci sztuki budowlanej, lecz nauczyciele szkół zawodowych. Przez dwa dni mieli oni szansę zgłębiać tajniki technologii suchej zabudowy.

Czytaj więcej »Zawód z przyszłością – monter suchej zabudowy

Knauf – producent materiałów budowlanych z agencją Pegasus Public Relations

Agencja Pegasus Public Relations rozpoczyna pracę na rzecz firmy Knauf, producenta materiałów budowlanych na bazie gipsu. Do zadań agencji będzie należało opracowanie strategii komunikacyjnej, dbanie o wizerunek marki, koordynacja działań public relations, stałe doradztwo komunikacyjne, utrzymywanie kontaktu z mediami.
Czytaj więcej »Knauf – producent materiałów budowlanych z agencją Pegasus Public Relations