Przejdź do treści

Knauf Insulation

Knauf Insulation wyremontuje szkołę dzięki internautom

Pierwsza edycja akcji Ekoszkoła, organizowanej przez Knauf Insulation, zakończyła się pomyślnym finałem. Dzięki zaangażowaniu ponad 20 000 internautów przeprowadzona zostanie termomodernizacja budynku szkoły im. Tadeusza Kościuszki w Chechle w województwie małopolskim. Remont pozwoli zmniejszyć zużycie energii obiektu o 50% oraz zredukować emisję CO2 o 40%, jak również znacząco poprawić komfort cieplny w salach lekcyjnych.

Czytaj dalej »Knauf Insulation wyremontuje szkołę dzięki internautom

Oddaj swój głos…

… na remont szkoły. Masz niepowtarzalną szansę wpłynąć na warunki, w jakich uczą się Twoje dzieci, jednocześnie pomagając uczniom w miejscowości Chechło. Wystarczy oddać swój głos na stronie www.akcjaekoszkola.pl. Jeśli mieszkańcy regionu, z którego pochodzisz okażą się najbardziej aktywnymi uczestnikami, to właśnie Twoja szkoła może być wyremontowana jako następna!

Czytaj dalej »Oddaj swój głos…

Knauf Insulation pomaga w odbudowie po powodzi

Już od trzech miesięcy firma Knauf Insulation wspiera poszkodowanych w tegorocznych powodziach w ramach organizowanej przez Polską Akcję Humanitarną inicjatywy „Ratunek dla powodzian”. Co miesiąc 1% przychodu ze sprzedaży produktów Ekorolki i Ekopłyty firmy Knauf Insulation jest przekazywany na odbudowę zniszczonych domów i instytucji na terenie całej Polski.

Czytaj dalej »Knauf Insulation pomaga w odbudowie po powodzi

Pomóż wyremontować szkołę

Celem Akcji EKOSZKOŁA zorganizowanej przez firmę Knauf Insulation jest przeprowadzenie remontu Szkoły Podstawowej w Chechle. Szkoła wymaga obecnie gruntownego remontu ścian zewnętrznych, dachu i stropu. Jeśli w akcji weźmie udział 20 000 uczestników firma Knauf Insulation przeprowadzi termomodernizację budynku, aby zapewnić uczniom optymalne warunki do nauki.

Czytaj dalej »Pomóż wyremontować szkołę