Przejdź do treści

Klose

Meble drewniane – piękno na długie lata

Interesujące wzornictwo, oryginalność, komfort i funkcjonalność – to tylko niektóre z wymagań, którymi się kierujemy przy wyborze mebli do naszych mieszkań. Jednak niezależnie od indywidualnych preferencji i gustu powinniśmy pamiętać, że walory użytkowe mebli, w tym także ich trwałość, bezpośrednio zależą od jakości materiałów i klasy wykonania kolekcji.

Czytaj dalej »Meble drewniane – piękno na długie lata

Najnowsze kolekcje mebli Klose w otoczeniu sztuki pięknej od 11 marca 2011 do zobaczenia w Poznaniu

11 marca w Salonie Kolekcji Mebli Klose w Poznaniu odbędzie się wyjątkowa prezentacja najnowszych programów stworzonych przez firmę Klose. Będzie jej towarzyszyć wernisaż prac artystek plastyczek związanych ze poznańskim środowiskiem twórczym. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj dalej »Najnowsze kolekcje mebli Klose w otoczeniu sztuki pięknej od 11 marca 2011 do zobaczenia w Poznaniu

Salon marki Klose w Poznaniu zaprasza na wernisaż prac – Klimaty II Żerków 2010

8 października w Salonie marki Klose w Poznaniu odbędzie się poplenerowa wystawa prac Klimaty II Żerków 2010. Piątkowe spotkanie ze sztuką, organizowane przez firmę Klose, wpisuje się w cykl prezentacji przybliżających twórczość artystów związanych z poznańskim środowiskiem artystycznym. Otwarciu wystawy będzie towarzyszyła premiera najnowszej kolekcji mebli Klose – linii Uno bello. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj dalej »Salon marki Klose w Poznaniu zaprasza na wernisaż prac – Klimaty II Żerków 2010

Sztuka Waldemara Idzikowskiego i Izabeli Idzikowskiej-Bzdręgi w poznańskim salonie marki Klose

9 kwietnia przestrzeń Salonu Wystawienniczego przy ul. Grunwaldzkiej stała się miejscem prezentacji prac wyjątkowego duetu artystów – Waldemara Idzikowskiego i jego córki Izabeli Idzikowskiej-Bzdręgi. Wystawie towarzyszyła premiera nowych mebli wypoczynkowych.Czytaj dalej »Sztuka Waldemara Idzikowskiego i Izabeli Idzikowskiej-Bzdręgi w poznańskim salonie marki Klose