Archiwa tagu: KLM

Ameryka w 3 dni do zdobycia!

Kolejna promocja KLM tym razem objęła trzy znane, zwłaszcza wśród Polaków, metropolie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Przeloty do Chicago można teraz kupić z 37-procentowym upustem w stosunku do ceny regularnej poza okresem promocji –  już od 1679 PLN. Natomiast do Montrealu (43 procent zniżki), jak i Los Angeles (47 procent zniżki) można polecieć już… Czytaj dalej »

Kolosalny sukces Tomka!

Ambasador KLM w Polsce Tomek Michniewicz, otrzymał nominację do najbardziej prestiżowej polskiej nagrody podróżniczej – KOLOSA. Wyprawa dokumentująca życie plemienia Pigmejów Baka, zamieszkujących dorzecze rzeki Dja na pograniczu kameruńsko-kongijskim, otrzymała nominację w kategorii „Podróże”.

Styczniowa obniżka cen w AIR FRANCE i KLM

Styczeń to czas wyprzedaży i okres, na który czekają wszyscy lubiący oszczędzać. Jak co roku po świętach, obniżki sięgają nawet 70 procent. Ale upolować w dobrej cenie można nie tylko ubrania – właśnie rozpoczyna się styczniowa promocja linii AIR FRANCE i KLM.

eSKY.pl szykuje prezenty pod choinkę

Najlepszy czas, żeby skusić się na promocję Air France i KLM, to drugi i trzeci tydzień grudnia – właśnie wtedy, oprócz tanich biletów, na klientów eSKY.pl czekać będą liczne nagrody. Kto do 22 grudnia za pośrednictwem eSKY.pl zakupi bilety tych linii, może liczyć na wartościowy voucher, wejściówki do Disneylandu oraz iPada!

Miami Vice z KLM

Linie lotnicze KLM, członek grupy Air France KLM, wraz z początkiem obowiązywania letniego harmonogramu lotów 27 marca 2011 roku uruchomią loty do Miami. Oznacza to, że samoloty KLM zawitają na Florydę po sześcioletniej przerwie. Loty będą odbywać się cztery razy w tygodniu.

KLM uruchamiają regularne połączenia z Hangzhou w Chinach

8 maja 2010 roku Królewskie Holenderskie Linie Lotnicze KLM wprowadzą regularne loty pomiędzy Amsterdamem i lotniskiem Hangzhou Xiaoshan w Chinach. KLM będzie pierwszą linią lotniczą oferującą bezpośrednie połączenie między Hangzhou i Europą. KLM uruchamiając szóste połączenie z Chinami umacnia pozycję na tym szybko rozwijającym się rynku.