KLM

Ameryka w 3 dni do zdobycia!

Kolejna promocja KLM tym razem objęła trzy znane, zwłaszcza wśród Polaków, metropolie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Przeloty do Chicago można teraz kupić z 37-procentowym upustem w stosunku do ceny regularnej poza okresem promocji –  już od 1679 PLN. Natomiast do Montrealu (43 procent zniżki), jak i Los Angeles (47 procent zniżki) można polecieć już od 1979 PLN. Warunkiem skorzystania z nowej oferty jest zakup przelotu między 8 i 10 maja br. a wyjazd należy zaplanować od 23 sierpnia do 15 grudnia br. Czytaj więcej »Ameryka w 3 dni do zdobycia!

Kolosalny sukces Tomka!

Ambasador KLM w Polsce Tomek Michniewicz, otrzymał nominację do najbardziej prestiżowej polskiej nagrody podróżniczej – KOLOSA. Wyprawa dokumentująca życie plemienia Pigmejów Baka, zamieszkujących dorzecze rzeki Dja na pograniczu kameruńsko-kongijskim, otrzymała nominację w kategorii „Podróże”.Czytaj więcej »Kolosalny sukces Tomka!

1 KLM

Odkryj Santiago de Chile z KLM. Nowe połączenie w Ameryce Południowej już w sprzedaży

klmKLM rozszerza siatkę połączeń o kolejną 9 już destynację w Ameryce Południowej po Brazylii, Peru, Meksyku, Ekwadorze i Argentynie. Pierwszy lot z Amsterdamu do stolicy Chile zaplanowany jest na 2 lutego 2014 roku, a bilety są już w sprzedaży. Nowa destynacja jest kolejnym krokiem w kierunku rozbudowy siatki połączeń KLM w tej części świata.

Czytaj więcej »Odkryj Santiago de Chile z KLM. Nowe połączenie w Ameryce Południowej już w sprzedaży

2 KLM

Podróż marzeń w cenie jak ze snu. Niezwykła oferta KLM będzie dostępna przez 6 dni

klmWysoka cena przelotu nie będzie już przeszkodą w realizacji marzeń o wspaniałej podróży w najbardziej odległe zakątki świata. Osoby, które chcą wypocząć w egzotycznym miejscu powinny być czujne. Bilety lotnicze KLM w wyjątkowo atrakcyjnych cenach będą dostępne jedynie przez 6 dni już od 19 września br.!

Czytaj więcej »Podróż marzeń w cenie jak ze snu. Niezwykła oferta KLM będzie dostępna przez 6 dni

Miami Vice z KLM

Linie lotnicze KLM, członek grupy Air France KLM, wraz z początkiem obowiązywania letniego harmonogramu lotów 27 marca 2011 roku uruchomią loty do Miami. Oznacza to, że samoloty KLM zawitają na Florydę po sześcioletniej przerwie. Loty będą odbywać się cztery razy w tygodniu.

Czytaj więcej »Miami Vice z KLM

KLM uruchamiają regularne połączenia z Hangzhou w Chinach

8 maja 2010 roku Królewskie Holenderskie Linie Lotnicze KLM wprowadzą regularne loty pomiędzy Amsterdamem i lotniskiem Hangzhou Xiaoshan w Chinach. KLM będzie pierwszą linią lotniczą oferującą bezpośrednie połączenie między Hangzhou i Europą. KLM uruchamiając szóste połączenie z Chinami umacnia pozycję na tym szybko rozwijającym się rynku.Czytaj więcej »KLM uruchamiają regularne połączenia z Hangzhou w Chinach