Klatka B

Baśka z „Klatki B” robi imprezę z okazji przekroczenia liczby 100 000 fanów na Facebooku

Zgodnie z obietnica złożoną w czerwcu, w najbliższą sobotę w warszawskim klubie Lucid odbędzie się impreza Pani Barbary, najsłynniejszej polskiej videoblogerki, znanej m.in. z realizowanego przez A2 Multimedia internetowego serialu „Klatka B”. Okazją do świętowania jest przekroczenie liczby 100 000 fanów Barbary Kwarc na Facebooku. Wejście na wydarzenie jest bezpłatne.

Czytaj więcej »Baśka z „Klatki B” robi imprezę z okazji przekroczenia liczby 100 000 fanów na Facebooku

Spryciarze.pl i A2 Multimedia łączą siły przy Akademikach 2010

„Akademiki 2010”, najnowszy projekt A2 Multimedia, twórców kultowej „Klatki B”, to pierwszy w Internecie program „user generated show”. W czterech miastach, w czterech domach studenckich, cztery zespoły codziennie kręcą krótkie klipy video. Każdego dnia walczą między sobą o największą popularność wśród internetowej społeczności. Zespół, który po sześciu tygodniach gry zdobędzie największą oglądalność swoich filmików, 18 czerwca wygra trzydzieści tysięcy złotych!

Czytaj więcej »Spryciarze.pl i A2 Multimedia łączą siły przy Akademikach 2010

„Ranczo”, „Klatka B” i „Pitu Pitu” na targach w Cannes

ATM Grupa – największy niezależny producent programów telewizyjnych – po raz 14. prezentuje swoją ofertę produktową podczas Międzynarodowych Targów Telewizyjnych w Cannes. Podczas wiosennej edycji imprezy MIPTV po raz pierwszy w portfolio producenta pojawił się serial telewizyjny „Ranczo” oraz dwie produkcje internetowe: „Klatka B” oraz „Pitu Pitu”. Targi w Cannes potrwają do 3 kwietnia 2009 roku.
Czytaj więcej »„Ranczo”, „Klatka B” i „Pitu Pitu” na targach w Cannes