Archiwa tagu: Katarzyna Kubicka

BOŚ Bank oddaje głos przedsiębiorcom

BOŚ Bank startuje z kampanią, której celem jest jeszcze lepsze zapoznanie się z potrzebami przedsiębiorców związanymi z finansowaniem dla MSP. Poprzez specjalnie skonstruowaną platformę www.bosbankdlafirm.pl, BOŚ Bank chce zgłębić wiedzę na temat oczekiwań firm względem produktów bankowych. Akcję wspierają działania promocyjne w prasie, radiu i Internecie.

Ofensywa marketingowa BOŚ Banku

Rozpoczęła się nowa, niestandardowa kampania reklamowa Banku Ochrony Środowiska wprowadzająca na rynek zarówno rewolucyjny produkt, jak i nową platformę komunikacyjną Banku. Kilka dni temu – w ramach działań teaserowych – w Pasażu Wiecha pojawił się ogromny, interaktywny obiekt. Dziś startuje promocja w telewizji, prasie, Internecie i na nośnikach zewnętrznych. Jej zasięg jest największy w historii działań promocyjnych BOŚ S.A.

Wyjątkowo filmowa kampania Konta Wyjątkowego BOŚ Banku

28. września BOŚ Bank rozpoczął kolejną kampanię reklamową Konta Wyjątkowego tym razem z unikatowymi kartami Maestro z wizerunkiem trzech ikon światowego kina: Marilyn Monroe, Jamesa Deana, Marleny Dietrich. Ten pomysł wpisuje się w konsekwentnie realizowaną przez Bank od początku roku strategię innowacyjnych, nieszablonowych produktów.