Katarzyna Jaworska

MasterCard® PayPass™ na American Film Festival – zaoszczędź czas na najlepsze amerykańskie kino

Uczestnicy tegorocznej edycji wrocławskiego American Film Festival za wszystkie snacki, gadżety i napoje będą mogli płacić kartami zbliżeniowymi MasterCard® PayPass™ i Maestro® PayPass™. Technologia PayPass to jedyna forma płatności, która w festiwalowym zamieszaniu gwarantuje oszczędność czasu i bezpieczeństwo naszych pieniędzy. Nareszcie koniec z grzebaniem po kieszeniach i spóźnianiem się do kinowej sali!

Czytaj więcej »MasterCard® PayPass™ na American Film Festival – zaoszczędź czas na najlepsze amerykańskie kino

Płać kartami w technologii MasterCard PayPass podczas tegorocznego festiwalu filmowego Nowe Horyzonty

W tym roku podczas jedenastej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty we wszystkich punktach gastronomicznych oraz punktach sprzedaży biletów na terenie filmowej imprezy można zapłacić kartami w technologii MasterCard PayPass.

Czytaj więcej »Płać kartami w technologii MasterCard PayPass podczas tegorocznego festiwalu filmowego Nowe Horyzonty

Karta MasterCard® PayPass™ na Heineken Open’er Festival? Modna i bezcenna

Na tegorocznym festiwalu Heineken Open’er po raz czwarty będzie można zapłacić kartami MasterCard® PayPass™ i Maestro® PayPass™. Technologia PayPass to modny, elektroniczny portfel, który jako jedyna forma płatności w festiwalowym zamieszaniu gwarantuje oszczędność czasu i bezpieczeństwo naszych pieniędzy. Nareszcie koniec z grzebaniem po kieszeniach i szukaniem drobnych

Czytaj więcej »Karta MasterCard® PayPass™ na Heineken Open’er Festival? Modna i bezcenna