Archiwa tagu: Kaspersky Lab

Pomocne Agenty

Prawie 2/3 pracowników wykorzystuje dane służbowe poza firmą, bez zgody pracodawcy – wynika z badań firmy Symantec. Z raportu B2B International i Kaspersky Lab wynika natomiast, że tylko w zeszłym roku około 32% przedsiębiorstw musiało zmierzyć się z wyciekiem danych, wynikającym z zaniedbań pracowników.

Jewgienij Kasperski wygłosi przemówienie główne podczas 3 Corocznego Szczytu Billington poświęconego cyberbezpieczeństwu

Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje, że Jewgienij Kasperski, założyciel i dyrektor generalny firmy, wygłosi specjalne przemówienie podczas 3 Corocznego Szczytu Billington poświęconego bezpieczeństwu, który odbędzie się 27 września w National Press Club w Waszyngtonie, w Stanach Zjednoczonych.

Latający phishing – ataki na kolekcjonerów mil lotniczych

Kaspersky Lab informuje o pojawieniu się nowych ataków phishingowych. Tym razem cyberprzestępcy wzięli na swój celownik mile gromadzone w ramach programów lojalnościowych linii lotniczych. W czerwcu ataki takie były skierowane na Niemców, teraz przyszła kolej na Brazylijczyków.