Archiwa tagu: Kamila Yamasaki

Black Point rozda atramentowe Oscary

,,Super Produkt 2011” – tak nazywa się nietypowy konkurs, który organizuje firma Black Point, jeden z największych polskich producentów alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do druku. Zabawa jest adresowana do partnerów handlowych firmy, którzy wybiorą najlepszy produkt wprowadzony do oferty w 2011 roku.

Black Point odkrywa karty

Po raz pierwszy w Polsce producent alternatywy ujawni szczegółowe porównanie swoich atramentów i tonerów z materiałami producentów drukarek. – Czas zadać kłam praktykom niektórych producentów sprzętu i pokazać, co tak naprawdę decyduje o jakości materiałów eksploatacyjnych – mówią w Black Point. Wykonane przez Black Point badania uwzględniły najpopularniejsze na rynku atramenty i tonery.

Akcja oszczędzanie rozpoczęta

Większość biur rozpoczyna szukanie oszczędności od wprowadzenia ścisłej kontroli ilości wydruków. Nie przynosi to jednak oczekiwanych rezultatów. Jak zatem skutecznie zaoszczędzić  nawet 50 – 70 proc. wydatków na materiały eksploatacyjne do drukarek?

Kalkulator policzy, ty zyskasz

Black Point – wiodący na polskim rynku producent tonerów i tuszy do drukarek – uruchomił innowacyjne narzędzie internetowe. „Kalkulator oszczędności” umożliwia porównanie kosztów drukowania przy użyciu tonerów alternatywnych i materiałów oferowanych przez producentów drukarek.