Przejdź do treści

Kamil Heller

Wspaniały triumf LOTOS – Subaru Poland Rally Team

Zawodnicy LOTOS – Subaru Poland Rally Team, Wojtek Chuchała i Kamil Heller, finiszowali na drugiej pozycji w klasyfikacji generalnej 22. Rajdu Dolnośląskiego, finałowej rundy RSMP. Reprezentanci L-SPRT przez całe zawody notowali świetne czasy, których ukoronowaniem było zwycięstwo na odcinku specjalnym Radkowska Perła, nagrodzone okazałym pucharem. Siemanko wraz ze swoim pilotem triumfowali także w grupie N, dodając komplet punktów do dotychczasowego dorobku, który pozwolił im świętować tytuł Mistrza Polski w „ence” na jeden rajd przed końcem sezonu. Listę sukcesów, osiągniętych na malowniczych oesach wokół Polanicy-Zdroju, uzupełniło zwycięstwo w Klasyfikacji Producentów oraz druga pozycja wśród Zespołów Sponsorskich.

Czytaj dalej »Wspaniały triumf LOTOS – Subaru Poland Rally Team

Mistrzostwo Polski dla LOTOS – Subaru Poland Rally Team

Wojtek Chuchała i Kamil Heller, reprezentujący LOTOS – Subaru Poland Rally Team, po raz drugi z rzędu mogą się cieszyć ze zdobycia tytułu Mistrza Polski w grupie N na jeden rajd przed zakończeniem zmagań. Podobnie jak w debiutanckim sezonie, zawodnicy L-SPRT przypieczętowali mistrzostwo w klasyfikacji samochodów produkcyjnych podczas Rajdu Polski, rundy krajowego i europejskiego czempionatu. I choć zarówno na Mazurach, jak i w całym sezonie Wojtkowi Chuchale i Kamilowi Hellerowi nie zawsze dopisywało szczęście, to udało im się powtórzyć ubiegłoroczny sukces.

Czytaj dalej »Mistrzostwo Polski dla LOTOS – Subaru Poland Rally Team

Słowackie podium LOTOS – Subaru Poland Rally Team

Reprezentanci LOTOS – Subaru Poland Rally Team, Wojtek Chuchała i Kamil Heller, podczas drugiego etapu Rally Kosice powetowali sobie piątkowe niepowodzenie. Równe i szybkie tempo zaowocowało trzecią pozycją w „generalce” RSMP w klasyfikacji dnia. Załoga L-SPRT wygrała również sobotni etap w grupie N, a na mecie odebrała puchary za trzecią pozycję w „ence” oraz drugą w Klasyfikacji Producentów w całych zawodach. Kolejne zwycięstwo w klasyfikacji samochodów produkcyjnych zawodnicy LOTOS – Subaru Poland Rally Team odnieśli w sobotniej rundzie słowackiego czempionatu, którą zakończyli tuż za podium „generalki”.

Czytaj dalej »Słowackie podium LOTOS – Subaru Poland Rally Team

LOTOS – Subaru Poland Rally Team walczy o podium

Słowacki Rally Kosice, którego 38. edycja zostanie rozegrana w dniach 6-8 września, już po raz trzeci będzie gościł polskie załogi. Podobnie jak w ubiegłych latach, impreza stanowi nie tylko podwójną rundę mistrzostw Słowacji, ale jest zaliczana również do Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz cyklu CEZ-FIA. W międzynarodowej stawce pojawią się także zawodnicy, rywalizujący w węgierskim czempionacie. Trasy w okolicach Koszyc, w tym roku składające się z 13 odcinków specjalnych o łącznej długości 164 kilometrów, mają swój niepowtarzalny charakter, a ich stopień trudności dodatkowo podwyższa zmienna i nieprzewidywalna w tym okresie aura.

Czytaj dalej »LOTOS – Subaru Poland Rally Team walczy o podium

Rally Estonia z LOTOS – Subaru Poland Rally Team

Miasto Otepää, położone na południu Estonii, nazywane jest zimową stolicą tego kraju ze względu na organizowane tam zawody Pucharu Świata w narciarstwie i snowboardzie. Jednak raz w roku niewielka, 2-tysięczna miejscowość staje się głównym ośrodkiem rajdowym nadbałtyckiego państwa. Wszystko za sprawą Rally Estonia, najbardziej prestiżowych zawodów w kalendarzu. Impreza, która zostanie rozegrana w dniach 20-21 lipca, stanowi zarówno rundę mistrzostw Estonii, Litwy jak i Baltic Rally Championship.

Czytaj dalej »Rally Estonia z LOTOS – Subaru Poland Rally Team

Szybki start LOTOS – Subaru Poland Rally Team

Dwa przejazdy miejskiego odcinka, wytyczonego ulicami Świdnicy, rozpoczęły rywalizację w 40. Rajdzie Świdnickim. Załoga LOTOS – Subaru Poland Rally Team zanotowała odpowiednio 4. i 2. czas w klasyfikacji generalnej, na koniec piątkowych zmagań plasując się na drugiej pozycji. W grupie N Wojtek Chuchała i Kamil Heller wygrali oba krótkie oesy, więc do sobotniego etapu przystąpią jako liderzy „enki”.

Czytaj dalej »Szybki start LOTOS – Subaru Poland Rally Team