Archiwa tagu: Kamil Góral

Super Siódemka stawia na Super-nowoczesną platformę Comarch ALTUM

Firma Super Siódemka, jeden z największych dystrybutorów książek w Polsce, dwukrotny laureat nagrody Gazele Biznesu, zdecydowała się na zakup platformy Comarch ALTUM. Wdrożenie prowadzi producent oprogramowania – firma Comarch we współpracy z firmą MediaSens, partnerem obsługującym branżę księgarską.

Francuski gigant stawia na polski system – Comarch ALTUM w Auchan

Auchan Telecom – spółka zależna Auchan Group, działająca na rynku telefonii mobilnej, wybrała Comarch ALTUM. Operator oferujący usługi wirtualnej telefonii komórkowej, należący do działającej w 12 krajach francuskiej sieci hipermarketów, powierzył Comarch ALTUM wsparcie wszelkich procesów biznesowych związanych z bieżącą działalnością firmy, w ramach różnych działów i na różnych poziomach organizacyjnych.

Comarch ALTUM teraz jeszcze lepszy – premiera wersji 5.0

Comarch wypuścił na rynek najnowszą wersję inteligentnej platformy biznesowej Comarch ALTUM. System, w Polsce sprzedawany od maja 2009 roku, w piątej odsłonie doczekał się wielu udoskonaleń i modyfikacji. Wprowadzone zmiany mają na celu jeszcze skuteczniejsze zaspokojenie potrzeb tych klientów, którzy oczekują od systemu ERP więcej, niż są im w stanie dać tradycyjne rozwiązania.