K2

Środowiska programistyczne gotowe od ręki. Rusza współpraca MegiTeam oraz chmury obliczeniowej Oktawave

1 K2Oktawave, polska platforma chmury obliczeniowej należąca do Grupy K2, nawiązała technologiczną współpracę z firmą MegiTeam – dostawcą innowacyjnych technologii webowych dla programistów. W ramach współpracy, MegiTeam dostarcza obrazy gotowych środowisk programistycznych uruchamianych w chmurze Oktawave. Nowe obrazy bazują na frameworkach Ruby on Rails, Django oraz Node.js.

Czytaj dalej »Środowiska programistyczne gotowe od ręki. Rusza współpraca MegiTeam oraz chmury obliczeniowej Oktawave

Workflow battle: Datapolis vs. światowi konkurenci w bitwie na żywo na SharePoint Conference w Berlinie

Przedstawiciele Datapolis, Nintex i K2, czołowych producentów oprogramowania do modelowania przepływów biznesowych na platformie Microsoft SharePoint, zmierzą się w pojedynku na żywo. Zmagania, których celem jest przedstawienie różnic między aplikacjami, odbędą się na European SharePoint Conference w Berlinie, 19 października br., największej europejskiej konferencji poświęconej technologii Microsoft SharePoint.

Czytaj dalej »Workflow battle: Datapolis vs. światowi konkurenci w bitwie na żywo na SharePoint Conference w Berlinie

K2 promuje polską edycję reality show MTV Polska „Polowanie na singla”

K2 po raz kolejny zrealizowała dla MTV Networks Polska kampanię rich-media. Tym razem promuje ona pierwszą polską edycję reality show „Polowanie na singla”, emitowanego w MTV Polska w soboty o g. 22: 00. W kampanii ponownie pojawia się wyrazista postać Sławka, który swoim niestandardowym zachowaniem i wyglądem wabi i prowokuje. Akcja reklamowa potrwa do połowy marca.

Czytaj dalej »K2 promuje polską edycję reality show MTV Polska „Polowanie na singla”

Strona MTVNHD nagrodzona przez FWA

17 lutego 2010 r. przygotowana przez agencję K2 strona promocyjna międzynarodowego kanału muzycznego MTVNHD na stronie http://experience.mtvnhd.com/, zdobyła nagrodę Site of the Day (SOTD), przyznawaną od 11 lat przez Favourite Website Awards (FWA) – brytyjską organizację, wyróżniającą najbardziej innowacyjne i  najlepiej zaprojektowane serwisy www z całego świata. Jest to już ósme FWA zdobyte przez K2, która jest tym samym najczęściej nagradzaną FWA agencją w Polsce.

Czytaj dalej »Strona MTVNHD nagrodzona przez FWA