Archiwa tagu: Justyna Niedzielska

Lekka odwilż kredytowa

W II kwartale 2010 r. banki ponownie łagodziły politykę kredytową wobec przedsiębiorstw i w segmencie kredytów mieszkaniowych, ale wciąż trudniej było uzyskać kredyt konsumpcyjny – wynika z najnowszej ankiety Narodowego Banku Polskiego.

Raport Inwestycje.pl: Banki zmieniają warunki kredytów hipotecznych

Zainteresowanie banków kredytami hipotecznymi nie mija. Instytucje finansowe proponują klientom przewalutowanie kredytu na złotówki lub przejście na nowe warunki wyznaczania oprocentowania. Kredytobiorcy mogą również skorzystać z niższych marż. Co w ciągu minionego tygodnia zmieniło się w bankowości dla klientów indywidualnych?

Raport Inwestycje.pl: Banki promują kredyty hipoteczne

Jesienią instytucje finansowe oferują klientom preferencyjne warunki kredytów hipotecznych. Na niższą marżę lub prowizję mogą jednak liczyć tylko ci kredytobiorcy, którzy spełnią dodatkowe warunki: założą konto w banku lub skorzystają z innego produktu danej instytucji. Co w ciągu minionego tygodnia zmieniło się w bankowości dla klientów indywidualnych?

Raport Inwestycje.pl: Spada oprocentowanie lokat

Pomimo braku obniżek stóp procentowych banki tną depozytowe stawki. Spada nie tylko oprocentowanie lokat, ale także atrakcyjnych dotychczas kont oszczędnościowych. Dla kredytobiorców przygotowano natomiast pożyczkę hipoteczną- produkt, któremu wróży się dużą popularność. Co w ciągu minionego tygodnia zmieniło się w bankowości dla klientów indywidualnych?

Raport tygodniowy Inwestycje.pl: Jesienna ofensywa banków

Po wakacyjnym przestoju banki wracają do swojej zwykłej aktywności. Deponentom proponują nowe lokaty i produkty strukturyzowane, a kredytobiorcom- niższe prowizje i korzystniejsze warunki spłaty kredytów mieszkaniowych. Co w ciągu minionego tygodnia zmieniło się w bankowości dla klientów indywidualnych?