Archiwa tagu: József Váradi

Nowy Dyrektor Operacyjny w Wizz Air

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosił dzisiaj, że w listopadzie 2009 r. do firmy dołączy Chris Collins, który obejmie stanowisko Dyrektora Operacyjnego. Collins będzie pracował w biurze Wizz Air w Budapeszcie.

Lufthansa Technik rozszerza zakres usług świadczonych dla Wizz Air

Wizz Air, największa nisko-kosztowa linia lotnicza w Polsce i Środkowej- Wschodniej Europie oraz Lufthansa Technik AG ogłosiły dziś rozszerzenie współpracy poprzez przedłużenie usługi Total Component Support TCS® zawierającej serwis hamulców i opon. Kontrakt podpisany został przez Józsefa Váradiego, Prezesa Wizz Air i Augusta Wilhelma Henningsena, Prezesa Zarządu Lufthansa Technik.

Wizz Air zamawia 50 samolotów Airbus A320

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Polsce i Środkowo-Wschodniej Europie podpisał długoterminową umowę o zakupie 50 dodatkowych samolotów Airbus A320, co zwiększyło całościowe zamówienie przewoźnika do 132 maszyn. Wszystkie samoloty Wizz Air są jednoklasowymi maszynami, oferującymi pasażerom 180 komfortowych miejsc.