Johnnie Walker

On Board PR ekskluzywnie z Johnnie Walker i Porsche

Konsultanci On Board PR Ecco Network, w ramach umowy ramowej z producentem i dystrybutorem jednych z najbardziej znanych marek alkoholi premium na świecie – firmą Diageo, są odpowiedzialni za strategię, przeprowadzenie i koordynację działań promocyjnych dla najnowszej limitowanej kolekcji Johnnie Walker® Blue Label™ zaprojektowanej i sygnowanej przez Porsche Design Studio. Do Polski trafi jedynie 500 sztuk wyjątkowej kolekcji unikatowych zestawów z Johnnie Walker® Blue Label™ w roli głównej.

Czytaj więcej »On Board PR ekskluzywnie z Johnnie Walker i Porsche

Wygraj iPada z unikalną aplikacją Johnnie Walker

Ruszył konkurs marki Johnnie Walker, od 01 września do 31 października, codziennie będzie można wygrać iPada oraz wyjątkowe spotkanie z Ambasadorem Marki w ramach jesiennej kampanii promocyjnej „Odkryj świat whisky Johnnie Walker”. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy opisać najlepszą domówkę z Johnnie Walker na http://www.facebook.com/HouseOfWalkers.

Czytaj więcej »Wygraj iPada z unikalną aplikacją Johnnie Walker

Johnnie Walker najlepszy

Według danych najnowszego rankingu Impact Databank Top 100, firma Diageo, światowy lider napojów alkoholowych premium, utrzymała 8 spośród 20 najlepszych marek alkoholowych na świecie pod względem sprzedaży ilościowej i 7 spośród 20 najlepszych pod względem sprzedaży wartościowej. Takiego wyniku nie udało się osiągnąć żadnej innej firmie produkującej alkohole.

Czytaj więcej »Johnnie Walker najlepszy