Archiwa tagu: JOBMATCH.pl

Jobmatch.pl nowe możliwości dla pracodawców

Scentralizowane zarządzanie CV i kandydatami, hosting i zarządzanie sekcją kariera na stronie www pracodawcy to kolejne funkcjonalności udostępnione w Jobmatch. Jobmatch jest oprogramowaniem do zarządzania rekrutacją dostępnym w modelu SaaS (Software as a Service), z którego korzysta ponad 450 polskich firm oraz miesięcznie odwiedza ponad 100 tys. kandydatów poszukujących pracy.

MamBiznes.pl wybrał najlepsze pomysły na e-biznes roku 2009

Koniec roku to tradycyjnie czas podsumowań, zestawień i rankingów. Redakcja portalu MamBiznes.pl po raz pierwszy postanowiła wybrać najlepsze internetowe startupy roku. Jakie ciekawe projekty pojawiły się na polskim rynku? Czy pod tym względem mijający rok był lepszy od poprzedniego? Czy pojawiły się pomysły, które mają szansę zawojować nie tylko krajowy rynek? Zapraszamy do zapoznania się… Czytaj dalej »

Jobmatch.pl laureatem konkursu na najlepszą e-usługę

Platforma rekrutacyjna Jobmatch.pl została laureatem prestiżowego konkursu organizowanego przez Państwową Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości na najbardziej innowacyjną e-usługę. Wręczenie nagród nastąpiło podczas Ogólnopolskiego forum e-biznesu. Z platformy Jobmatch korzysta już ponad 200 polskich firm. A portal Jobmatch miesięcznie odwiedza 50 tys użytkowników.