Joanna Wyrostek

1 Joanna Wyrostek

Regionalnie i europejsko w zamojskiej Galerii Twierdza

Październik w Galerii Twierdza w Zamościu będzie obfitował w atrakcje. W najbliższy weekend, 13 i 14 października, w centrum handlowym odbędzie się Jarmark Sztuki i Rękodzieła, idealna propozycja dla miłośników tradycyjnych wyrobów artystycznych. Natomiast w piątek, 26 października, Galeria Twierdza zamieni się w prawdziwie europejskie centrum dzięki imprezie pod hasłem „Europejski Dzień Języków”, którą poprowadzi Kevin Aiston, uczestnik programu telewizyjnego „Europa da się lubić”.

Czytaj dalej »Regionalnie i europejsko w zamojskiej Galerii Twierdza

I Turniej Karate Tradycyjnego o puchar Galerii Twierdza w Zamościu

W sobotę, 9 czerwca 2012 roku, w Galerii Twierdza w Zamościu odbędzie się I Turniej Karate Tradycyjnego, podczas którego swoje umiejętności zaprezentują podopieczni Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego. Tego dnia klientów centrum handlowego czekają też dodatkowe atrakcje – pokazy iluzji, tańca, pierwszej pomocy oraz pokaz psów policyjnych. Wszystko będzie się odbywało w strefie gastronomicznej.

Czytaj dalej »I Turniej Karate Tradycyjnego o puchar Galerii Twierdza w Zamościu

Odkryj tajemnice podwodnego świata w Galerii Twierdza w Zamościu

Od środy, 21 marca do 5 kwietnia 2012 roku klienci Galerii Twierdza w Zamościu będą mogli oglądać niezwykłą, bardzo atrakcyjną wizualnie, multimedialną wystawę edukacyjną „Tajemnice Podwodnego Świata”. Wystawa zabierze uczestników na wspaniałą 40-minutową podwodną przygodę, podczas której będą mogli poznać życie na rafie koralowej i zobaczyć głębiny oceanów.

Czytaj dalej »Odkryj tajemnice podwodnego świata w Galerii Twierdza w Zamościu