Joanna Pasynkiewicz

ASTER: wyciśnij 100% z mundialu

„Przygotuj się na mundial”, pod takim hasłem ASTER rozpoczyna kampanię reklamową adresowaną do kibiców. W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej, operator będzie promował telewizję cyfrową oraz dekodery HD PVR umożliwiające m.in. nagrywanie, przewijanie i zatrzymywanie emisji piłkarskich rozgrywek.

Czytaj więcej »ASTER: wyciśnij 100% z mundialu

ASTER: najniższy abonament za Mobilny Internet na rynku

ASTER, dostawca czterech usług telekomunikacyjnych, wprowadza niższy abonament na Mobilny Internet i zwiększa pakiet danych. W ramach oferty promocyjnej „Mobilny Internet w ASTER”, Klienci mogą wykupić abonament już za 9 zł miesięcznie lub ofertę z modemem za 1 złotówkę. ASTER wprowadził także podwojony pakiet danych dla użytkowników pakietu Data L.

Czytaj więcej »ASTER: najniższy abonament za Mobilny Internet na rynku

Tanie telefonowanie w ASTER

ASTER, dostawca czterech usług telekomunikacyjnych, wprowadził do swojej oferty nowy plan taryfowy dla telefonii komórkowej – Pakiet XS. Łączy on w sobie zalety oferty abonamentowej z niskimi kosztami utrzymania aktywnej karty, konkurencyjnymi nawet w stosunku do ofert pre-paid. Nowy pakiet ASTER jest skierowany przede wszystkim do osób, które chcą zmniejszyć wysokość rachunków telefonicznych.
Czytaj więcej »Tanie telefonowanie w ASTER

Więcej kanałów w ASTER

ASTER dostawca czterech usług telekomunikacyjnych wprowadza zmiany w ofercie programowej. Od 31 marca br. pakiet Basic zostanie wzbogacony o kanał Universal Channel. Dodatkowo, rozszerzony zostanie także pakiet BasicPLUS. Znajdą się w nim kanały tematyczne Polsatu: Polsat Sport, Polsat News oraz Polsat Cafe.
Czytaj więcej »Więcej kanałów w ASTER