Archiwa tagu: Joanna Lewandowska

Frost & Sullivan – Coraz więcej korzyści z urządzeń bezprzewodowych w służbie zdrowia

Sektor służby zdrowia w Europie coraz szerzej wykorzystuje urządzenia cyfrowe, co wpływa na konieczność rozwijania i stosowania wyrafinowanych systemów informatycznych w tej branży. Jakkolwiek, technologia bezprzewodowa, zapewniająca wysoką jakość i efektywność w biznesie,  nie doczekała się jeszcze pełnego wdrożenia w ochronie zdrowia.

Frost & Sullivan: Czy Web 2.0 może być lekiem na recesję?

Od rozpoczęcia kryzysu w 2008 roku, firmy zmieniły swoje myślenie na temat codziennej działalności biznesowej. W odpowiedzi na obecną recesję w Europie, przedsiębiorstwa szukają nowych sposobów na podtrzymywanie swojej produktywności, przy jednoczesnym cięciu kosztów. W związku z tym zwrócono się ku rozwiązaniom Web 2.0, aby wspomóc te działania.

Rosyjski rynek motoryzacyjny wg Frost & Sullivan osiągnie do 2012 trzecią pozycję na świecie

Pomimo utrzymującego się na całym świecie zaniepokojenia recesją, firma Frost & Sullivan przewiduje, że do końca 2009 r. rosyjski przemysł samochodowy odzyska stabilność i rentowność. Co więcej, według prognoz do 2012 r. rosyjski rynek motoryzacyjny zajmie trzecie miejsce na świecie, po rynkach  amerykańskim i chińskim.