Przejdź do treści

Joanna Jakucewicz

PlayNow™ arena Sony Ericsson otrzymał nagrodę plebiscytu Machina Design Awards 2009 w kategorii rozwiązania telekomunikacyjne!

PlayNow™ arena, popularny na świecie serwis typu OTA (over the air) zdobył statuetkę RDZEŃ 2009 w plebiscycie magazynu „Machina Design” nagradzającym najbardziej designerskie produkty i usługi roku.Sony Ericsson z przyjemnością ogłasza, iż PlayNow™ arena otrzymała nagrodę plebiscytu Machina Design Awards 2009 w kategorii rozwiązania telekomunikacyjne, przyznaną przez magazyn „Machina Design”.Czytaj dalej »PlayNow™ arena Sony Ericsson otrzymał nagrodę plebiscytu Machina Design Awards 2009 w kategorii rozwiązania telekomunikacyjne!

Zmiany w zespole marketingu Sony Ericsson w Polsce

Firma Sony Ericsson ogłasza, że Joanna Jakucewicz, Channel Marketing Manager, od dnia 1 grudnia 2008 r. odpowiedzialna jest za działania marketingowe Sony Ericsson w Polsce, zarówno na rynku operatorskim jak i sprzedaży bezpośredniej (niezależnej). Zmiana ta związana jest z odejściem z tego stanowiska Marcina Mikuckiego i jego nowymi planami zawodowymi poza firmą.
Czytaj dalej »Zmiany w zespole marketingu Sony Ericsson w Polsce