Przejdź do treści

Joanna Bagińska

3 Joanna Bagińska

Muzyczno-świąteczny weekend w Centrum Handlowym NoVa Park

NoVaParkW dniach 30 listopada – 1 grudnia Centrum Handlowe NoVa Park zaprasza na weekend z muzyką w świątecznym klimacie. Na Klientów gorzowskiego Centrum czekają m.in. świąteczne karaoke, konkursy taneczne czy specjalne oferty najemców NoVa Park, które pozwolą na zakup prezentów bożonarodzeniowych w atrakcyjnych cenach. Do gorzowskiego Centrum zawita także III Gorzowski Zlot Gitarowy, a jeden z uczestników spotkania wygra gitarę klasyczną, ufundowaną przez salon muzyczny Elvis.

Czytaj dalej »Muzyczno-świąteczny weekend w Centrum Handlowym NoVa Park

4 Joanna Bagińska

Letnia Spiżarnia Smaków w Centrum Handlowym NoVa Park

Oficjalnie mamy już kalendarzowe lato, dlatego warto pomyśleć o letnich przysmakach zaserwowanych na naszych domowych stołach. Już w dniach 28 – 30 czerwca w Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim odbywać się będą Targi Produktów Regionalnych i Żywności.

5 Joanna Bagińska

Gazu po rabaty do Centrum Handlowego NoVa Park

nova parkJuż w najbliższy piątek, 14 czerwca, startuje nocny rajd po sklepach w Centrum Handlowym NoVa Park. Tylko w godzinach od 19:00 do 23:00 najemcy gorzowskiego centrum handlowego przygotowali wyjątkowe rabaty sięgające aż do 50%, a specjalnie dla fanów Formuły 1 NoVa Park przygotował motoatrakcje, które poprowadzi Zbigniew Szwagierczak – ośmiokrotny Mistrz Polski w rajdach samochodowych!

Czytaj dalej »Gazu po rabaty do Centrum Handlowego NoVa Park

Wiosna w sercu z NoVa Park

Chcecie zakochać się, poznać swoją bratnią duszę lub spędzić z kimś wyjątkowym nadchodzącą wiosnę? Teraz macie ku temu doskonałą okazję. Już od 4 do 14 lutego gorzowskie Centrum Handlowe NoVa Park organizuje akcję „Wiosna w sercu”. Przyjdź do nas i odnajdź swoją drugą połówkę, która sprawi, że Twoje serce zabije szybciej. Rozkwitaj na wiosnę tylko w NoVa Park!

Czytaj dalej »Wiosna w sercu z NoVa Park