Przejdź do treści

Joanna Babiś

Majówka już niebawem – wypocznij w górach

Jak szacują analitycy, tegoroczny sezon letni 2012, rozpoczynający się długim weekendem majowym, będzie obfitował w wyjazdy krajowe. Turyści rezygnują ze spędzania urlopu w ośrodkach turystycznych za granicą, o czym zadecydowała poprawa jakości oferowanych usług i obiektów nad Bałtykiem i w polskich górach. To z pewnością zadecydowało o wzroście popularności serwisu turystycznego Karpacz.net, gdzie użytkownik znajdzie tysiące obiektów noclegowych w atrakcyjnych cenach.

Czytaj dalej »Majówka już niebawem – wypocznij w górach

Wirtualny wynajem biur – nowoczesna firma w realiach XXI wieku

Wirtualne biuro wynajmę, biura na godziny w przystępnej cenie – to tylko wybrane z licznych ogłoszeń, których coraz więcej na portalach ogłoszeniowych. Prowadzenie działalności w domu nie musi wiązać się z tym, że firma będzie miała adres mieszkania, który jest mało profesjonalny i nie wzbudza zaufania klientów.

Czytaj dalej »Wirtualny wynajem biur – nowoczesna firma w realiach XXI wieku

Wystartowała nowa odsłona portalu ogłoszeniowego WynajmeMieszkanie.pl

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, serwis ogłoszeń nieruchomości WynajmeMieszkanie.pl zmienił szatę graficzną i strukturę portalu, oddając do dyspozycji platformę w zmienionej formule. Intuicyjna nawigacja, przejrzysta treść, nowoczesny wygląd i nowe narzędzia do zarządzania ofertami nieruchomości to tylko wybrane z wielu udogodnień wprowadzonych przez serwis.

Czytaj dalej »Wystartowała nowa odsłona portalu ogłoszeniowego WynajmeMieszkanie.pl