Przejdź do treści

Jerzy Osika

Wiedza jest modna

Tegoroczne Fashion Retail Forum udowodniło, że handel detaliczny w branży mody jest silnie nastawiony na rozwój, poszukuje wiedzy o najnowszych trendach rynkowych oraz nowoczesnych narzędziach marketingu i sprzedaży.

Czytaj dalej »Wiedza jest modna

Jak skutecznie działać w branży mody

Najnowsze badania konsumenckie, trendy na rynku centrów handlowych i sposoby na zwiększenie sprzedaży w sklepach – to główne tematy Fashion Retail Forum 2010, z którymi mogli się zapoznać uczestnicy imprezy. 2 marca br. podczas targów mody w Poznaniu obyła się pierwsza edycja Fashion Retail Forum, imprezy skierowanej do detalistów z branży mody, której organizatorem była firma Promedia, a Partnerem Głównym Międzynarodowe Targi Poznańskie. Forum otworzyli uroczyście Przemysław Trawa, wiceprezes Międzynarodowych Targów Poznańskich, Elżbieta Roeske dyrektor grupy produktów MTP  oraz Jerzy Osika, prezes Promedia.Czytaj dalej »Jak skutecznie działać w branży mody

Najlepsze strony mody

Poznaliśmy pierwszą grupę zwycięzców drugiej edycji konkursu Fashion Website Awards, wyłaniającego najlepsze strony internetowe w branży mody. 3 marca, podczas Gali Nagród targów Tex-Style w Poznaniu, przyznano nagrody zwycięzcom w grupie odzież, bielizna i dodatki.
Czytaj dalej »Najlepsze strony mody