Archiwa tagu: Jeff Wilson

Trend Micro wprowadza na rynek hybrydowe zabezpieczenie SaaS poczty elektronicznej, które łączy w sobie ochronę w chmurze i urządzenie wirtualne VMware Ready instalowane u Klienta

Firma Trend Micro poinformowała o wprowadzeniu na rynek najnowszej wersji rozwiązania InterScan™ Messaging Security Virtual Appliance (IMSVA).

Juniper Networks umacnia wiodącą pozycję na rynku rozwiązań bezpieczeństwa sieci

Juniper Networks (NYSE: JNPR) poinformował, że zgodnie z raportem opublikowanym przez Infonetics Research “3Q2009 Network Security Appliances and Software Market” firma umocniła się na pozycji lidera w kategoriach rozwiązań bezpieczeństwa typu high-end i SSL VPN oraz uplasowała się na drugim miejscu w kategorii routingu.

Juniper Networks Adaptive Threat Management Solutions

Firma Juniper Networks Inc. (NASDAQ: JNPR), lider na rynku wysokowydajnych sieci zapowiedziała Juniper Networks Adaptive Threat Management Solutions, pierwsze w branży rozwiązanie otwarte zapewniające w czasie rzeczywistym obronę przed zagrożeniami, analizujące co się dzieje w całej sieci i nadzorujące ją dogłębnie, przez co ogranicza niebezpieczeństwa i zwiększa wydajność pracy użytkowników, jednocześnie znacząco obniżając całkowity koszt… Czytaj dalej »