JEDYNKA

Salon wielofunkcyjny

Salon to najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie – w nim przyjmujemy gości, tu też skupia się życie rodzinne. Warto zaaranżować go wielofunkcyjnie, a doskonałym sposobem na wyodrębnienie poszczególnych stref jest zastosowanie w nim zróżnicowanych kolorów.

Czytaj dalej »Salon wielofunkcyjny

Po prostu maluj!

Czym i jak malować? To podstawowe i najważniejsze pytanie jakie zadają sobie osoby planujące remont lub odświeżenie wyglądu swojego domu. Wyczerpujące odpowiedzi daje nowy serwis marki JEDYNKA – www.farbyjedynka.pl. Serwis www.farbyjedynka.pl oferuje praktyczną wiedzę dostosowaną do oczekiwań wszystkich osób zainteresowanych malowaniem wnętrz, elewacji oraz elementów wykonanych z drewna lub metalu. Znalezienie odpowiedzi na pytania: „czym malować?”, „jak malować?”, „ile produktu kupić?” zajmuje użytkownikom serwisu JEDYNKI kilka sekund. Dlaczego? Pomysłodawcy serwisu założyli, że obok wyczerpujących informacji nt. malowania, równie ważna jest wygoda i szybkość w docieraniu do nich. Dlatego też serwis marki JEDYNKA jest niezwykle funkcjonalny i łatwy w nawigacji. Czytaj dalej »Po prostu maluj!

Nowe szaty JEDYNKI

Rodzina produktów marki JEDYNKA® cieszy się od lat opinią dobrych, sprawdzonych farb w korzystnej cenie. Firma Tikkurila Polska S.A. podjęła działania podnoszące jakość oferowanych produktów, jak i atrakcyjność samej marki. Czytaj dalej »Nowe szaty JEDYNKI