Przejdź do treści

Jedynka Ogród Barw

Wypróbuj Jedynkę Ogród Barw – tester w zasięgu ręki

Wiele osób wykorzystuje letnie miesiące na przeprowadzenie remontu. Najprostszym sposobem, by nadać mieszkaniu zupełnie nowy charakter jest zmiana koloru wnętrza. Zanim do niej przystąpimy, warto skorzystać z testerów farby. Taką możliwość daje, dołączona do najnowszego numeru miesięcznika „Dobre Rady” (nr 8, na rynku od 4 lipca), saszetka z farbą Jedynka® Ogród Barw.

Czytaj dalej »Wypróbuj Jedynkę Ogród Barw – tester w zasięgu ręki

Wypróbuj Jedynkę Ogród Barw – i odmień swoje wnętrze

Wiele osób wykorzystuje letnie miesiące na przeprowadzenie remontu. Najprostszym sposobem, by nadać mieszkaniu zupełnie nowy charakter jest zmiana kolorystycznej aranżacji wnętrza. Zanim do niej przystąpimy, warto skorzystać z testerów farby. Taką możliwość daje, dołączona do najnowszego numeru dwutygodnika „Pani Domu” (nr 12, na rynku od 11 czerwca), saszetka z farbą Jedynka® Ogród Barw.

Czytaj dalej »Wypróbuj Jedynkę Ogród Barw – i odmień swoje wnętrze

Salon wielofunkcyjny

Salon to najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie – w nim przyjmujemy gości, tu też skupia się życie rodzinne. Warto zaaranżować go wielofunkcyjnie, a doskonałym sposobem na wyodrębnienie poszczególnych stref jest zastosowanie w nim zróżnicowanych kolorów.

Czytaj dalej »Salon wielofunkcyjny