Archiwa tagu: Jarek Rybus

Patrycja z Warszawy pięćset tysięcznym użytkownikiem Poczty Gadu-Gadu

22-letnia Patrycja Tomtas została półmilionowym użytkownikiem Poczty Gadu-Gadu, usługi poczty elektronicznej udostępnianej przez GG Network. Tym samym liczba użytkowników e-maila od GG wynosi już pół miliona! Patrycja, oprócz honorowego tytułu, otrzymała specjalny „złoty” numer telefonu w zdobywającej coraz większą popularność sieci komórkowej GaduAIR.

Rozgadani warszawianie

Nadajniki GG w najbardziej zatłoczonych miejscach stolicy i cały warszawski tabor w akcji – autobusy, tramwaje, metro. Warszawianie będą mieli niecodzienną możliwość wzięcia udziału w wyjątkowej akcji bez precedensu, organizowanej wspólnie przez Gadu-Gadu i Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie.

Warszawa z Brukselą gadu-gadu…

Gratulując wszystkim wybranym polskim europosłom do Parlamentu Europejskiego, komunikator Gadu-Gadu zaoferował dzisiaj przekazanie bezpłatnie 50-ciu wybranym europosłom po 1 specjalnym numerze GG wraz z możliwością uczynienia z nich jednocześnie numerem komórki GaduAir. Posłowie więc, aby korzystać z nr GG, nie będą musieli nawet w danej chwili włączać komputera. Wystarczy komórka w marynarce.