Przejdź do treści

Janusz Gałka

Cap Estel – hotel gwiazd na Lazurowym Wybrzeżu

Ekskluzywna posiadłość hotelowa Cap Estel jest wyjątkowym obiektem na południu Francji. To urokliwe i pełne wyszukanej elegancji miejsce na cel swojego pobytu często wybierają największe gwiazdy światowego show businessu – kiedyś gościli tu członkowie grupy The Beatles, obecnie U2. Luksusowa posiadłość opisana jest w najnowszym numerze Milesaway Travel.

Czytaj dalej »Cap Estel – hotel gwiazd na Lazurowym Wybrzeżu

Kosmiczny lot balonem?

Kosmos od wieków fascynował ludzkość. Turystyka kosmiczna zaczyna przybierać coraz bardziej realne kształty i według wizji, a przede wszystkim według precyzyjnych obliczeń firmy zero2infinity, ma szanse stać się dostępną dla każdego, kto dysponuje 110 tys. EUR za lot. O planach organizacji lotów balonem na wysokość 36 000 m można przeczytać w najnowszym numerze Milesaway Travel.

Czytaj dalej »Kosmiczny lot balonem?

Profesjonalne usługi concierge w służbie idealnych podróży

W świadomości wielu Polaków concierge jest równoznaczny z asystentem, odpowiedzialnym za rezerwowanie biletów do teatru, czy też na samolot, co nie oddaje w pełni idei profesjonalnych usług. Firma Milesaway podczas organizowanych wyjazdów wakacyjnych lub służbowych, oferuje swoim klientom pomoc na wielu płaszczyznach, dbając o prestiż obsługiwanych osób i najwyższą jakość świadczonych usług.Czytaj dalej »Profesjonalne usługi concierge w służbie idealnych podróży