Archiwa tagu: Jan Wyrwiński

Aiton Caldwell podpisał umowę strategiczną z Media SAT

Aiton Caldwell SA, lider polskiego rynku hostowanych usług telekomunikacyjnych dla MSP i klientów indywidualnych, zawarł strategiczną umowę partnerską z Media SAT, teleinformatyczną spółką z Rumunii. W ramach podpisanego porozumienia, na rynek rumuński zostanie wprowadzona nowa marka Alonia Business – rozwiązanie telekomunikacyjne w technologii SaaS, skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw.

Aiton Caldwell SA zanotował wzrost przychodów o 47 proc.

Aiton Caldwell SA, lider hostowanych usług telekomunikacyjnych (SaaS) dla polskiego sektora MSP, opublikował wyniki finansowe za 2011 roku. Przychody ze sprzedaży, po zmianie polityki rachunkowości, wyniosły 10,2 mln zł, wzrastając tym samym o 47 proc. wobec roku wcześniejszego. W 2012 roku Zarząd stawia na rozwój marek własnych i ekspansję zagraniczną.

Aiton Caldwell otrzymał tytuł „Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju”

Aiton Caldwell SA, lider hostowanych usług telekomunikacyjnych, już po raz drugi otrzymał tytuł „Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju”- tym razem w kategorii Innowacyjna Firma. Konkurs, organizowany przez Fundacje Innowacji i Rozwoju, ma na celu propagowanie oraz wspieranie przedsięwzięć innowacyjnych i nowatorskich, które mogą przyczynić się do rozwoju społeczeństwa oraz polskiej gospodarki.

Aiton Caldwell SA przygotowuje się do wejścia na rynek rumuński

Spółka Aiton Caldwell podpisała list intencyjny z rumuńskim operatorem telekomunikacyjnym MEDIA SAT. W wyniku nawiązania współpracy spółki rozpoczęły negocjacje, mające na celu opracowanie projektu telefonii SaaS dla klientów biznesowych na rynek rumuński oraz ustalenie warunków współpracy przy jego wdrożeniu. Planowo negocjacje zakończą się z końcem lutego 2012 roku.

Spółka Aiton Caldwell otrzymała tytuł „Firmy odpowiedzialnej w biznesie”

Podczas uroczystej gali konkursu „Firma z przyszłością”, organizowanego przez Pomorską Izbę Rzemieślniczą Małych i Średnich Przedsiębiorstw, spółka Aiton Caldwell została uhonorowana tytułem „Firmy odpowiedzialnej w biznesie”. Jury przyznając jej pierwsze miejsce w tej kategorii, doceniło dobre praktyki w miejscu pracy oraz zaangażowanie społeczne.