Jan Štefanek

Czy Radwańska zgarnie 1,75 mln dolarów?

Osiem najlepszych tenisistek świata wystąpi w kończącym sezon tenisowych zmagań turnieju WTA Championships w Stambule. Wśród nich znajdzie się również Agnieszka Radwańska, obecnie czwarta rakieta globu. Czy uda jej się wygrać turniej Masters –nieoficjalnie uznawany za mistrzostwa świata – i zgarnąć główną nagrodę w wysokości 1,75 mln dolarów? Polka ma na to szanse zdaniem zaledwie 0,12% klientów Fortuna zakłady bukmacherskie. Większość z nich typuje sukces Sereny Williams.

Czytaj więcej »Czy Radwańska zgarnie 1,75 mln dolarów?

Finał US Open w ocenie ekspertów Fortuny: Serena Williams i Novak Djoković faworytami

Rozpoczyna się jeden z najbardziej prestiżowych tenisowych turniejów świata. Już 27 sierpnia czołowi tenisiści i tenisistki rankingów ATP i WTA skrzyżują rakiety w US Open. Faworytką wśród kobiet jest Serena Williams, natomiast wśród mężczyzn największe szanse na zwycięstwo ma Novak Djoković. Zdaniem typujących w kolekturach i serwisie internetowym Fortuna zakłady bukmacherskie, szanse na zwycięstwo ma również Angelique Kerber w turnieju kobiet oraz Roger Federer w rywalizacji mężczyzn.

Czytaj więcej »Finał US Open w ocenie ekspertów Fortuny: Serena Williams i Novak Djoković faworytami

EURO-podsumowanie bukmacherów, czyli na kogo stawiali gracze Fortuny?

EURO 2012 było dla wszystkich fanów futbolu wyjątkowym świętem. Uczestnicy zakładów sportowych w kolekturach i serwisie internetowym Fortuna zakłady bukmacherskie nie tylko na bieżąco śledzili przebieg piłkarskich spotkań, ale również aktywnie obstawiali ich wyniki. Od rozpoczęcia mistrzostw, gracze zgodnie zakładali, że w finałowej rozgrywce spotkają się reprezentacje Niemiec i Hiszpanii. Na taki finał stawiało bowiem 82% uczestników zakładów. Jednak po porażce naszych zachodnich sąsiadów w półfinałowym meczu z Włochami, zdecydowanym faworytem mistrzostw została już Hiszpania.

Czytaj więcej »EURO-podsumowanie bukmacherów, czyli na kogo stawiali gracze Fortuny?

Fortuna zapłaci za klientów 6% podatku od zakładów w czasie EURO

FORTUNA zakłady bukmacherskie www.efortuna.pl – przyłączając się do wielkiego piłkarskiego świętowania – przygotowała wyjątkową niespodziankę dla uczestników zakładów. Operator zamierza opłacić za klientów połowę, czyli 6% stawki podatku od wszystkich zakładów, które zostaną przyjęte od 1 czerwca aż do finału rozgrywek EURO 2012.

Czytaj więcej »Fortuna zapłaci za klientów 6% podatku od zakładów w czasie EURO

Rozgrywki siatkówki plażowej w Pszycznie

W dniach 1–3 czerwca pszczyński rynek zamieni się w wakacyjny kurort. To właśnie tutaj startuje „Plaża Open”, cykl letnich imprez sportowych i rozrywkowych, sponsorowany przez Fortuna zakłady bukmacherskie www.efortuna.pl. Miłośnicy i pasjonaci siatkówki będą mogli spróbować swoich sił w turniejach na specjalnie usypanej plaży, wziąć udział w lekcjach zumby oraz warsztatach prowadzonych przez Marcina Prusa – wielokrotnego reprezentanta Polski w siatkówce. 56 par będzie rywalizowało o tytuł najlepszej drużyny podczas inaugurującego cyklu turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Pszczyny.

Czytaj więcej »Rozgrywki siatkówki plażowej w Pszycznie

Plaża – Siatkówka Plażowa w Jeleniej Górze

Po miesiącu od wielkiego startu turniejów siatkówki plażowej w Cieszynie, inicjatywa „Plaża – Siatkówka Plażowa”, sponsorowana przez zakłady bukmacherskie Fortuna, dotarła do Jeleniej Góry. Od 30 do 31 lipca na terenie basenu miejskiego OSIR przy ulicy Sudeckiej 59, miłośnicy i pasjonaci siatkówki będą mogli spróbować swoich sił w turniejach na specjalnie usypanej plaży. Wydzielone strefy animacji, edukacji i historii oraz wypoczynku zagwarantują relaks dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci, a liczne atrakcje zaplanowane przez organizatorów sprawią, że ten lipcowy weekend na długo pozostanie w pamięci uczestników imprezy.

Czytaj więcej »Plaża – Siatkówka Plażowa w Jeleniej Górze