Archiwa tagu: JAMBOX

ZyXEL razem z SGT S.A

Urządzenia STB ZyXEL’a trafiły do użytkowników Kablówki 3 Generacji – JAMBOX. ZyXEL rozpoczął współpracę ze spółką SGT S.A. Dzięki współpracy obu firm, użytkownicy Kablówki 3 Generacji – JAMBOX, będą mogli korzystać z oferowanych usług (takich jak telewizja w HD, VoD, Internet na ekranie TV) za pomocą urządzeń set-top box (STB) ZyXEL’a.

Konkurs fotograficzny w kablówce JAMBOX

Telewizja kablowa JAMBOX zaprasza do wzięcia udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym. Aby wziąć udział w konkursie fotograficznym należy do dnia 31 sierpnia 2009 r. przesłać zdjęcie z wakacji. Najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone. Lista autorów tych prac zostanie ogłoszona na stronie internetowej www.jambox.pl będą oni również o tym poinformowani (drogą mailową lub telefoniczną).

Kampanie społeczne w wideo na żądanie (VOD) w JAMBOX

Z początkiem lutego br. cyfrowa telewizja kablowa JAMBOX bezpłatnie udostępnia materiały multimedialne zrealizowane w ramach akcji społecznych. Użytkownicy JAMBOX, jako pierwsi w Polsce, mają możliwość zobaczenia filmów edukacyjnych i spotów kampanii społecznych za pomocą usługi VOD.

Światłowód prosto do domu

Śląskie firmy telekomunikacyjne budują w Gliwicach pierwszą w Polsce w pełni światłowodową sieć w nowoczesnej technologii  Fiber To The Home (FTTH). Projekt realizowany jest przez SSH Sp. z. o. o. operatora sieci Sikornik.Net, 3S Śląskie Sieci Światłowodowe oraz SGT S.A., operatora cyfrowej telewizji kablowej JAMBOX.

Picasa Web Albums dostępna w JAMBOX

Cyfrowa telewizja kablowa JAMBOX, jako jedna z pierwszych platform w Polsce, uruchomiła nową usługę – przeglądanie zdjęć na ekranie telewizora. Dzięki przeglądarce użytkownicy JAMBOX mają dostęp do albumów zdjęciowych, które znajdują się na portalu internetowym Picasa Web Albums. Nowa usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów bez dodatkowych opłat.