Jaguar XJ

Ekologiczne Jaguary

Ochrona środowiska ma olbrzymi wpływ na proces projektowy i produkcyjny samochodów marki Jaguar. Najnowsze wcielenie modelu XJ jest najmłodszym dzieckiem stajni Jaguara. Dlatego też kwestie ekologiczne są w nim uwzględnione w najwyższym stopniu. Jaguar XJ jest jednym z najbardziej ekologicznych samochodów w swojej klasie.

Czytaj dalej »Ekologiczne Jaguary

Jaguar i Prada – łączy ich skóra

Bez wątpienia najbardziej ekskluzywnym, eleganckim i pożądanym rodzajem obicia używanym we współczesnym świecie jest skóra. Jej miękkość, gładkość, grubość, odporność na działanie elementów zewnętrznych decydują o ostatecznym wykorzystaniu. Jaguar od zawsze jest kojarzony z najwyższą jakością między innymi dlatego, że w swoich wyjątkowych samochodach korzysta z najlepszych materiałów wykończeniowych. Do wykonania tapicerek wybrał zatem jednego z najbardziej uznanych producentów skór – włoską firmę Pasubio. Jej wyroby stosują takie znakomite marki ze świata mody jak: Prada, Gucci czy Fendi.

Czytaj dalej »Jaguar i Prada – łączy ich skóra

Nowy Jaguar XJ na polskich drogach

Już w maju na polskie drogi trafi wyczekiwany, zupełnie nowy Jaguar XJ, którego sprzedaż trwa od początku 2010 roku. Najnowsze wcielenie kultowego XJ jest odważnym i nowatorskim projektem w segmencie samochodów luksusowych. Ten opływowy, sportowy i wyrafinowany samochód uwodzi uderzającym pięknem, zapierającymi dech w piersiach osiągami oraz bezkompromisowym wykonaniem.

Czytaj dalej »Nowy Jaguar XJ na polskich drogach