Jaguar Land Rover

REKORDOWA SPRZEDAŻ JAGUAR LAND ROVER W 2013 ROKU

Jaguar Land Rover, wiodący brytyjski producent samochodów klasy premium, odnotował najlepszy w historii firmy całoroczny globalny wynik sprzedaży w 2013 roku dzięki licznym premierom nowych i wielokrotnie nagradzanych modeli. Całoroczny wolumen sprzedaży wyniósł 425 006 sztuk, co oznacza wzrost o 19 procent; odnotowano przy tym wysoką dynamikę sprzedaży we wszystkich głównych regionach.Czytaj dalej »REKORDOWA SPRZEDAŻ JAGUAR LAND ROVER W 2013 ROKU

Range Rover Sport w świecie hip-hopu

Raperzy uwielbiają szybkie, luksusowe samochody. Gwiazdą najnowszego teledysku duetu Alan Basski i Liber pt.: „Tak miało być” jest Range Rover Sport 3,0 TDV6 HSE. Klip kręcony był w Berlinie z uwagi na wyjątkowy miejski klimat – wieżowce, parki, tunele. Jest obecnie emitowany na najpopularniejszych polskich kanałach muzycznych m.in.: MTV, Eska TV czy VIVA. Na potrzeby teledysku samochód wypożyczyła firma Karlik z Poznania – Autoryzowany Diler Jaguar Land Rover.

Czytaj dalej »Range Rover Sport w świecie hip-hopu

Nowy Jaguar XJ na polskich drogach

Już w maju na polskie drogi trafi wyczekiwany, zupełnie nowy Jaguar XJ, którego sprzedaż trwa od początku 2010 roku. Najnowsze wcielenie kultowego XJ jest odważnym i nowatorskim projektem w segmencie samochodów luksusowych. Ten opływowy, sportowy i wyrafinowany samochód uwodzi uderzającym pięknem, zapierającymi dech w piersiach osiągami oraz bezkompromisowym wykonaniem.

Czytaj dalej »Nowy Jaguar XJ na polskich drogach