Jacek Pasławski

Novem wchodzi na rynek reklamy display i powołuje Novem Group

Novem rozszerza działalność i uruchamia nową sieć reklamy display Novinet. Jej atutami są zaawansowane funkcje audience targetingu, retargetowania oraz możliwość udostępniania przestrzeni reklamowej w modelu RTB. Novem tworzy również biuro sprzedaży reklamy online Novem Group. Od listopada reklamodawcy mogą zamówić w jednym miejscu usługi należących do spółki trzech sieci: efektywnościowej Novem Performance, display Novinet i w mobilnym internecie Mobilvi.

Czytaj więcej »Novem wchodzi na rynek reklamy display i powołuje Novem Group

Internet Poland 2011 Conference & Expo

Internet Poland Conference&Expo to największe wydarzenie w polskiej branży internetowej. W czasie trwania eventu poza Forum IAB i galą Mixx-Awards będą miały miejsce również targi prezentujące najnowsze rozwiązania w sektorze interaktywnym. Na ponad 5000 metrów kwadratowych zaprezentują się dostawcy usług oraz rozwiązań specjalizujących się w brand advertisingu, e-mail marketingu, aktywnościach social media, mobile marketingu, advergamingu, a także agencje kreatywne i reklamowe oraz  domy mediowe.

Czytaj więcej »Internet Poland 2011 Conference & Expo

Novem wzmacnia struktury

Novem rozwija swoje struktury i wzmacnia działy sprzedaży, komunikacji z wydawcami i projektowania graficznego. Firma zatrudniła 10 nowych osób w Krakowie i w Warszawie. Obecnie zespół Novem liczy blisko 40 pracowników. Oznacza to wzrost zatrudnienia w spółce o prawie 100 procent w porównaniu z tym samym okresem roku ubiegłego.Czytaj więcej »Novem wzmacnia struktury