Archiwa tagu: Jacek Majchrowski

Kraków przystępuje do Koalicji „Dojrz@łość w sieci”

Miasto Kraków przystąpiło do Koalicji Na Rzecz Cyfrowego Włączenia Generacji 50+ „Dojrz@łość w sieci”. Uroczyste podpisanie deklaracji o współpracy odbyło się w gmachu Urzędu Miasta. Inicjatorami Koalicji są: UPC Polska oraz Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce. Poprzez współpracę i wymianę doświadczeń jej członkowie pragną aktywnie działać na rzecz wyrównywania szans w dostępie do nowych technologii, szczególnie w grupie osób powyżej 50 roku życia.

Jak student może zrobić karierę w finansach?

W dniach 28-29 maja 2009 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbędzie się I Krakowska Konferencja Finansowa połączona z I Krakowskimi Targami Finansowymi pod hasłem „Student i Przedsiębiorca XXI wieku”. Przedsięwzięcie pozwala studentom i absolwentom poszerzyć wiedzę nt. rynków finansowych oraz dowiedzieć się jak rozwinąć własny biznes. Jest to również możliwość bezpośredniego spotkania z przedstawicielami… Czytaj dalej »

Znamy najlepszych przewoźników 2008 roku

Najlepsze według pasażerów linie lotnicze wybrane! V edycja Plebiscytu Najlepsza Linia Lotnicza 2008 przynosi dwa precedensy – Lufthansa wraz ze SWISS-em – odebrały aż 3 nagrody. W tym roku również pojawił się zwycięzca w nowej kategorii – najlepsza linia czarterowa.