Archiwa tagu: Jacek Gadzinowski

BrandTube z vlogerami dla Walutomat.pl

Ruszyła kampania wizerunkowa w serwisie YouTube przygotowana przez agencję BrandTube na rzecz serwisu Walutomat.pl. Prowadzone działania targetowane są do grupy wiekowej 20-35 lat. Mają na celu wyjaśnienie zasad działania platformy wymiany walut jaką jest Walutomat.pl i realizowane są przy współpracy z vlogerami: Krzysztofem Gonciarzem, Jackiem Gadzinowskim oraz kanałem „5 sposób na”. Jest to pierwsza kampania YouTube… Czytaj dalej »

Skuteczna kampania – konkurs dla pasjonatów e-marketingu

Jaka wg Ciebie kampania on-line w 2009 roku była najciekawsza, najskuteczniejsza i dlaczego?” To pytanie w konkursie dla pasjonatów e-marketingu – „Skuteczna kampania”. Konkurs został zorganizowany przez Concept Labs we współpracy z autorami blogów poświęconych tematyce  komunikacji i marketingu w nowych mediach – Jackiem Gadzinowskim i Mirkiem Połyniakiem.

Szkolenie z e-Marketingu, e-PR i ochrony danych osobowych – 18-19 listopada br.

New Europe Events, Biznes.net i grono doświadczonych praktyków e-biznesu zapraszają 18. i 19. listopada do udziału w kameralnym szkoleniu TMT.Workshop z zakresu e-marketingu, public relations on-line oraz prawa internetu, w tym ochrony danych osobowych.