Archiwa tagu: Jacek Bryś

Nowy Black Point 21XL

Linia atramentów w rozmiarze XL od Black Pointa wzbogaca się o nowy model – jeszcze wydajniejszy BPH21XL. Produkt pozwala wydrukować aż 820 stron i oszczędzić ponad 70% kosztów wydruku w porównaniu do atramentu w wersji standard oferowanego przez producenta drukarek.

Zmień kolor na wiosnę

Nawet 7 groszy mniej zapłacisz za każdą kolorową stronę wydrukowaną tonerami Black Point Color. Zestawy kolorowych laserów pozwalają znacznie ograniczyć wydatki poniesione na druk. W skali roku to średnio o kilkaset złotych mniej, niż przy użyciu materiałów producentów sprzętu.

Nowe Brothery od Black Pointa

Ponad połowę wydatków na druk mogą teraz oszczędzić użytkownicy kolorowych drukarek atramentowych Brother. Na rynku pojawiły się zestawy nowych atramentów Black Pointa kompatybilne z drukarkami DCP-J315W i MFC-J265W. Za każdą wydrukowaną przez nie stronę użytkownicy płacą średnio o 10 groszy mniej niż w przypadku produktu OEM.

Oszczędne zdjęcia

Zrobiłeś dziesiątki świątecznych i sylwestrowych fotografii, ale boisz się kosztów ich wywołania? Gdy wszystko wokół drożeje, nie musisz wcale zrezygnować z uzupełniania domowego albumu – przedstawiamy trzy zasady, które pozwolą oszczędnie drukować zdjęcia w domu.

Markowa alternatywa lepsza niż OEM

Markowa alternatywa może być bardziej wydajna i niezawodna, a ponadto gwarantować lepszej jakości wydruki niż materiały producentów sprzętu – wynika z testów przeprowadzonych w laboratorium Black Pointa. Polski producent materiałów do druku szczegółowo przebadał i porównał ponad 30 produktów z oferty swojej i konkurentów.

Operacja: zdjęcie żony

Ci, którzy próbowali, dobrze wiedzą: trudno jest zrobić zdjęcie własnej żonie tak, by sprostać jej wymaganiom. Jednak nie ma rzeczy niemożliwych. Uwierz – stosując się do poniższych wskazówek nie tylko unikniesz kłótni, ale wręcz sprawisz, że Twoja partnerka chętniej będzie stawać przed obiektywem aparatu.

Black Point odkrywa karty

Po raz pierwszy w Polsce producent alternatywy ujawni szczegółowe porównanie swoich atramentów i tonerów z materiałami producentów drukarek. – Czas zadać kłam praktykom niektórych producentów sprzętu i pokazać, co tak naprawdę decyduje o jakości materiałów eksploatacyjnych – mówią w Black Point. Wykonane przez Black Point badania uwzględniły najpopularniejsze na rynku atramenty i tonery.

Papier fotograficzny w ofercie Black Pointa

Firma Black Point, producent i dystrybutor alternatywnych materiałów eksploatacyjnych, rozszerza portfolio swoich produktów wprowadzając do oferty papier fotograficzny. – To pierwszy papier fotograficzny na rynku, który jest prawdziwą alternatywą dla ofert czołowych producentów – mówi Jacek Bryś, specjalista ds. produktu w Black Point. – Ma równie wysoką jakość, a jednocześnie niższą cenę – dodaje.