Archiwa tagu: Iweii.com

Bezpieczne wakacje z Hotdeals

Hotdeals – rewolucyjna aplikacja na telefon dostępna w Trójmieście oraz Warszawie, przygotowana i wdrożona przez firmę Iweii.com z Grupy ADV – wspiera IV edycję kampanii „PGNiG Bezpiecznie nad wodą”. Na portalu www.hotdeals.pl i Facebook’owym profilu Hotdeals trwa wakacyjny konkurs z nagrodami, przygotowany we współpracy z organizatorami akcji. Rozstrzygnięcie już 13 sierpnia 2011 roku!

W Empik.com można już kupować „po znajomości”. Empik.com partnerem platformy Poznajomosci.pl

Empik.com – jeden z najpopularniejszych w Polsce multimedialnych salonów sprzedaży – nawiązał współpracę z platformą internetową Poznajomosci.pl, zarządzaną przez spółkę Iweii.com (Grupa ADV). Dzięki temu użytkownicy portalu Poznajomosci.pl mają dostęp do ponad 70 tysięcy produktów, za które mogą otrzymywać zwrot gotówki.

Agencja Adv.pl w czołówce innowacyjnych spółek na rynku NewConnect

Agencja interaktywna Adv.pl zajęła szóste miejsce w badaniu innowacyjności spółek notowanych na rynku NewConnect. Badanie miało charakter dwuetapowy. W trakcie pierwszego etapu badania (maj-czerwiec 2009) przedmiotem oceny użytkowników portalu NewConnect All The People były wszystkie 94 spółki notowane na rynku NewConnect.