IVONA Software

IVONA rozwija portfolio głosów i języków najszybciej

Firma IVONA Software wzbogaca portfolio głosów i języków syntezatora mowy IVONA, prezentując kolejne angielskojęzyczne głosy: Nicole – australijski angielski, Geraint i Gwyneth – walijski angielski. Razem z dotychczasowymi brytyjskimi i amerykańskimi, IVONA oferuje teraz imponujący zestaw 14 anglojęzycznych głosów, wszystkie wykonane w najdokładniejszej i wielokrotnie nagradzanej technologii – BrightVoice™.

Czytaj dalej »IVONA rozwija portfolio głosów i języków najszybciej

Nowe głosy syntezatora mowy IVONA dla Androida za darmo

Technologia syntezatora mowy IVONA jest preferowana i powszechna w wielu aplikacjach mobilnych w systemie Android, od asysty dla kierowców w trakcie bezpiecznej jazdy, przez czytanie wskazówek nawigacji i tekstów wiadomości, po odtwarzanie treści e-booków, w każdej sytuacji, np. „po drodze” do pracy, czy w trakcie zajęć rekreacyjnych. Dzięki dokładnym i naturalnym głosom syntezatora mowy IVONA, smartfony stały się prawdziwie wielozadaniowymi urządzeniami.

Czytaj dalej »Nowe głosy syntezatora mowy IVONA dla Androida za darmo

Inicjatywa „IVONA dla Deweloperów” niezwykle popularna również w rehabilitacji

Wielokrotnie nagradzana technologia syntezatora mowy IVONA odniosła kolejny sukces dzięki inicjatywie „IVONA dla Deweloperów” – www.ivona.com/developer  (ang. IVONA for Developers). Przedsięwzięcie jest skierowane do wszystkich twórców aplikacji i urządzeń, którym umożliwia dostęp do syntezy mowy IVONA za pośrednictwem chmury serwerów (IVONA Speech Cloud) lub bibliotek SDK (Software Development Kit). Syntezator mowy IVONA jest już powszechnie wybierany przez organizacje, firmy i osoby zajmujące się rozwojem technologii (aplikacji i urządzeń) wspierających osoby niepełnosprawne, a w szczególności niewidomych i słabowidzących.

Czytaj dalej »Inicjatywa „IVONA dla Deweloperów” niezwykle popularna również w rehabilitacji