IT.integro

Czy Twój system ERP Cię ogranicza?

IT.integro wspólnie z Microsoft i Solemis Group SA rozpoczynają cykl bezpłatnych konferencji poświęconych systemom ERP i Business Intelligence (BI) w zarządzaniu przedsiębiorstwem.  Konferencje odbywać się będą w trzech miastach: Wrocław, (20 października), Kraków (21 października) i Poznań (27 października).  Udział w konferencjach jest bezpłatny – formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.it.integro.plCzytaj dalej »Czy Twój system ERP Cię ogranicza?

GARDENS Application Model oficjalnie certyfikowany w Unii Europejskiej

W ostatnim okresie pomyślnie zakończył się proces certyfikowania znakiem towarowym zastrzeżonym na terenie Unii Europejskiej systemu ERP GARDENS Application Model. Jego producent – poznańska firma IT.integro sp. z o.o. – przyznaje, że starania o taki certyfikat są żmudne jednak dają pewność, że logo oraz nazwa własna produktu będzie chroniona prawami autorskimi w zakresie określonym w certyfikacie.

Czytaj dalej »GARDENS Application Model oficjalnie certyfikowany w Unii Europejskiej

Microsoft Dynamics NAV wspomaga producenta słodu

Pogoda się poprawia, temperatury rosną, a więc i sprzedaż piwa będzie znowu sezonowo rosnąć. Wraz ze wzrostem popytu tego napoju rosnąć będzie także zapotrzebowanie na jego niezbędne składniki, w tym słód. Nasz klient – Danish Malting Group Polska jest jednym z czołowych dostawców słodu dla znanych polskich i zagranicznych browarów, a więc i on rozpoczyna przygotowania do wzmożonego sezonu produkcyjnego.
Czytaj dalej »Microsoft Dynamics NAV wspomaga producenta słodu