Itaka

Odkrywaj świat z blogerkami i Biurem Podróży Itaka!

Już za chwilę rozpocznie się wyjątkowy projekt Biura Podróży ITAKA. W „Modne podróże ze smakiem“ wyruszy osiem topowych polskich blogerek – kreatorek mody i prawdziwych, kulinarnych dzieł sztuki. Dziewczyny, wraz z Itaką, odkrywać będą kolejne wakacyjne miejsca, nowe style i smaki. Przed nimi cztery strony świata! To początek przygody, której częścią możecie być również Wy!

Czytaj dalej »Odkrywaj świat z blogerkami i Biurem Podróży Itaka!

Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Analiza turystycznych wyborów zakupowych internautów w marcu 2009 roku

Za nami ostatni miesiąc sprzedaży ofert promocyjnych wcześniej taniej. Średnia cena rezerwacji wzrosła w stosunku do marca ubiegłego roku tylko o 5 proc. Wciąż najchętniej podróżujemy we dwójkę do Egiptu, ale Tunezja mocno walczy o klienta. Kuba spadła w zestawieniu krajów egzotycznym na trzecie miejsce, a nowym liderem zostały Wyspy Zielonego Przylądka.Czytaj dalej »Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Analiza turystycznych wyborów zakupowych internautów w marcu 2009 roku

Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Analiza turystycznych wyborów zakupowych internautów w styczniu 2009 roku

Dobre wyniki sprzedaży ofert turystycznych w promocji wcześniej tajniej. 30% wzrost w dynamice sprzedaży w stosunku do roku ubiegłego i niewielki wzrost średniej ceny rezerwacji w tym samym okresie. To główne wnioski biznesowe wynikające z analizy ilościowej i jakościowej wyborów i zachowań polskich turystów kupujących swoje wyjazdy w internecie w styczniu 2009 roku.
Czytaj dalej »Co, gdzie, jak, z kim i dokąd? Analiza turystycznych wyborów zakupowych internautów w styczniu 2009 roku