iSource

iStudencie! Co Ty wiesz o Apple?

Studencie! Podoba ci się design i funkcjonalność komputerów i oprogramowania Apple? Podziwiasz żywe legendy świata komputerów i cyfrowych mediów – Steve’a Jobsa i Steve’a Wozniaka? Chciałbyś sam się przekonać co sprawia, że przy okazji premiery każdego nowego produktu przed sklepami Apple ustawiają się kilometrowe kolejki? Od dzisiaj masz jeszcze jedną szansę na wykazanie się swoją kreatywnością i otrzymanie MacBooka Pro, iPoda touch lub iPoda nano!

Czytaj więcej »iStudencie! Co Ty wiesz o Apple?

Więcej niż zdjęcia

W pierwszym tygodniu września odbyły się warsztaty filmowe Canon ‘EOS – więcej niż zdjęcia’ współorganizowane przez firmę iSource S.A, wyłącznego w Polsce dystrybutora sprzętu i oprogramowania firmy Apple. Podczas nich eksperci i doświadczeni instruktorzy omawiali kwestie technik filmowania oraz zagadnienia związane z montażem i postprodukcją materiału.

Czytaj więcej »Więcej niż zdjęcia

Powrót do szkoły może być przyjemny

Wielkimi krokami zbliża się rok szkolny i akademicki. Wielu uczniów i studentów zastanawia się nie tylko nad wyborem podręczników, zeszytów i pomocy szkolnych, ale także odpowiedniego komputera i akcesoriów.

Mobilność i niezawodność – nowa linia dysków eGo firmy Iomega już w iSource

Firma iSource wzbogaca ofertę o nowe edycje dysków zewnętrznych eGo™ firmy Iomega, producenta masowych systemów storage. Dyski o pojemności do 2 TB, zarówno przenośne, jak i biurkowe, dostępne są w wersjach dla PC i Maków. Wszystkie urządzenia wyposażone są w oprogramowanie ochronne Iomega.

Czytaj więcej »Mobilność i niezawodność – nowa linia dysków eGo firmy Iomega już w iSource

Zaawansowany system macierzowy Iomega dla przedsiębiorstw w ofercie iSource

Firma iSource poszerza ofertę o nowy produkt Iomega, producenta masowych systemów storage. Nowy system macierzowy Iomega® StorCenter™ ix12-300r z 12 dyskami z rodziny EMC Enterprise Storage Solutions do szaf rackowych, dedykowany jest dla rynku protokołów typu klient-serwer (m.in. SMB) oraz przedsiębiorstw z rozproszonymi oddziałami.

Czytaj więcej »Zaawansowany system macierzowy Iomega dla przedsiębiorstw w ofercie iSource