Archiwa tagu: iSource

Więcej niż zdjęcia

W pierwszym tygodniu września odbyły się warsztaty filmowe Canon ‘EOS – więcej niż zdjęcia’ współorganizowane przez firmę iSource S.A, wyłącznego w Polsce dystrybutora sprzętu i oprogramowania firmy Apple. Podczas nich eksperci i doświadczeni instruktorzy omawiali kwestie technik filmowania oraz zagadnienia związane z montażem i postprodukcją materiału.

Sklep Bludot – przepustka do cyfrowego świata

Firma iSource uruchomiła nowy sklep internetowy, w którym można kupić produkty będące w ofercie firmy. Pod adresem www.bludot.pl znajdują się rozwiązania znanych marek, w tym m.in. kamery Sanyo, czytniki Bebook, dyski iOmega i Western Digital, monitory Formac, Iiyama a także akcesoria i oprogramowanie do popularnych produktów Apple.

MacBooki Pro w nowych, niższych cenach

Firma iSource, wyłączny dystrybutor Apple w Polsce, ogłosiła promocję na komputery. 15- i 17- calowe komputery MacBook Pro są dostępne w niższych cenach. Promocja trwa do wyczerpania zapasów w sieci Autoryzowanych Resellerów Apple.

Zaawansowany system macierzowy Iomega dla przedsiębiorstw w ofercie iSource

Firma iSource poszerza ofertę o nowy produkt Iomega, producenta masowych systemów storage. Nowy system macierzowy Iomega® StorCenter™ ix12-300r z 12 dyskami z rodziny EMC Enterprise Storage Solutions do szaf rackowych, dedykowany jest dla rynku protokołów typu klient-serwer (m.in. SMB) oraz przedsiębiorstw z rozproszonymi oddziałami.