Archiwa tagu: iriver

iRiver AE1 – słuchawki, które zaskoczą wszystkich

Przedstawimy Państwu nowy produkt marki iRiver. Nie jest to player, a nowe słuchawki! Są to pierwsze armaturowe słuchawki sygnowane logiem iRivera. Maja one konkurować z takimi markami jak shure, sennheiser oraz innymi z wyższej półki.

iRiver T60 – powrót mistrza

Na Polski rynek wrócił iRiver T60 – odtwarzacz MP3, który już przeszedł do historii  klasycznego kanonu najlepszych MP3-jek. T60 to jeden z ostatnich, który zasilany jest bateryjnie z paluszka AAA. Pomimo odejścia tego rodzaju zasilania do lamusa i powszechnej technologizacji urządzeń elektrycznych  jednak powrócił. Stało się tak za sprawą ludzi na całym świecie, którzy chcieli… Czytaj dalej »

Multimedialny magazyn od iriver

Na początku lipca 2009 roku w Polsce pojawi się najnowszy odtwarzacz multimedialny iriver sygnowany jako „P7”. Wyróżniającą cechą odtwarzacza jest m.in. interfejs, który wyglądem przypomina kolorowy magazyn.

Nowy odtwarzacz iriver serii E

Pod koniec stycznia do polskich sklepów trafi kolejny model odtwarzacza iriver – E50. Urządzenie wyróżnia aluminiowa obudowa oraz bateria pozwalająca na odtwarzanie muzyki nawet do 52 godzin.