Przejdź do treści

iPod

Aromaterapia w wersji… mobilnej

Coraz większa popularność marketingu zapachowego powoduje, że naukowcy (a za nimi producenci) wciąż wymyślają nowe możliwości dotarcia z aromaterapią do potencjalnego klienta. Ostatnio na pomysł taki wpadli twórcy urządzeń mobilnych, którzy postanowili udostępnić swoim klientom specjalną aplikację „Aura Cacia” – posiadacze iPhon’ów i iPod’ów mogą ją pobrać z zasobów sklepu iTunes.

Czytaj dalej »Aromaterapia w wersji… mobilnej

iPod dla pracownika zwolniony z podatku

Od 20 maja 2010 roku obowiązuje znowelizowana ustawa o PIT, która pozwala na otrzymywanie prezentów do 200 złotych bez podatku. Odnosi się ona do akcji promocyjnych i reklamowych prowadzonych przez firmy. iSource, oficjalny dystrybutor Apple w Polsce, wprowadził atrakcyjną ofertę biznesową – kultowy iPod shuffle najnowszej generacji dostępny jest za mniej niż 200 zł.

Czytaj dalej »iPod dla pracownika zwolniony z podatku

iPody i bilety na Heineken Open’er Festival dla iStudentów

Od 11 do 24 czerwca br. mają miejsce Dni Otwarte iTunes University w salonach Apple Premium Reseller (salony iSpot oraz salon Cortland Katowice). W tych dniach można, pod okiem pomocnych sprzedawców produktów Apple, do woli testować serwis iTunes University, największe źródło bezpłatnych materiałów edukacyjnych, dostępnych także na urządzeniach mobilnych, czyli MacBookach, iPodach i iPhone’ach.

Czytaj dalej »iPody i bilety na Heineken Open’er Festival dla iStudentów