iPod Touch

Aplikacja Trend Micro powiadamiająca o zagrożeniach już dostępna w serwisie App Store

W serwisie internetowym App Store pojawiła się najnowsza bezpłatna aplikacja firmy Trend Micro o nazwie Threat Watch, przeznaczona do urządzeń iPhone, iPod touch oraz iPad. Zapewnia ona użytkownikom natychmiastowy dostęp do informacji o najnowszych zagrożeniach i atakach cyberprzestępców. W ten sposób urządzenie mobilne staje się osobistym centrum informacyjnym.

Czytaj więcej »Aplikacja Trend Micro powiadamiająca o zagrożeniach już dostępna w serwisie App Store

Komunia last minute, czyli ostatnia chwila na prezent dla ośmiolatka

Zbliża się sezon komunijny. To ostatnia chwila na decyzję, co wypada podarować ośmiolatkowi. Komputer, rower, zegarek, a może telefon komórkowy? W zależności od zasobności portfela możliwości wyboru jest wiele. Wśród prezentów komunijnych królują praktyczne gadżety elektroniczne – odtwarzacze mp3/mp4 oraz czytniki e-booków. Są one idealnym upominkiem zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

Czytaj więcej »Komunia last minute, czyli ostatnia chwila na prezent dla ośmiolatka

eGazety dostarczają prasę na urządzenia iPhone i iPod touch

Dzięki technologii firmy eGazety, polskie tytuły dołączyły do grona gazet, które można czytać na bijącym rekordy popularności urządzeniu firmy Apple. Do tej pory żaden z polskich tytułów nie miał swojej mobilnej wersji dedykowanej na urządzenia iPhone oraz iPod touch. eGazety jako pierwsza firma w Polsce umożliwiła użytkownikom tych urządzeń czytanie gazet w nowoczesnej cyfrowej formie.
Czytaj więcej »eGazety dostarczają prasę na urządzenia iPhone i iPod touch