iPlus

Bezlik Gigabajtów w iPlusopobieraczu, czyli nawet pół doby nieograniczonego transferu

Od poniedziałku 13 września br. użytkownicy mobilnego internetu iPlus mogą korzystać z nowej wersji iPlusopobieracza. Klienci iPlusa otrzymują Bezlik Gigabajtów – nieograniczony transfer danych dostępny w dwóch wariantach: od północy do południa oraz od północy do 9 rano.

Czytaj więcej »Bezlik Gigabajtów w iPlusopobieraczu, czyli nawet pół doby nieograniczonego transferu

„Mobilna mama z pomysłem” – konkurs dla przedsiębiorczych mam na eDziecko.pl

eDziecko.pl wspólnie z iPlusem i Fundacją MaMa zaprasza wszystkie internetowe mamy do wzięcia udziału w konkursie na najciekaszy projekt działaności dla młodej mamy (zarobkowej, charytatywnej, twórczej), który wymaga dostępu do internetu mobilnego. Najlepsze prace zostaną nagrodzone netbookami z modemem i dostępem do internetu w iPlusie.

Czytaj więcej »„Mobilna mama z pomysłem” – konkurs dla przedsiębiorczych mam na eDziecko.pl

Czy „mobilnym” żyje się lepiej? – iPlus prezentuje wyniki raportu badawczego „Mobilność 2010”

Jak internet mobilny wpływa na jakość życia Polaków? Co to jest generacja MOB, a czym jest Technologia Nieoswojona? Czy z internetu mobilnego częściej korzystają mężczyźni, czy kobiety, i jaka jest ich samoocena? Czy internet mobilny to poczucie wolności czy poczucie uwiązania. To niektóre z pytań, na które odpowiedź znaleźli autorzy projektu badawczego „Mobilność 2010 – raport o wpływie internetu mobilnego na życie Polaków”.Czytaj więcej »Czy „mobilnym” żyje się lepiej? – iPlus prezentuje wyniki raportu badawczego „Mobilność 2010”

iPlus bada mobilne życie polaków

Ruszył projekt: „Mobilność 2010 – raport o wpływie internetu mobilnego na życie Polaków”, którego partnerem merytorycznym jest iPlus, mobilny internet w sieci Plus. Projekt obejmuje innowacyjne badanie wpływu internetu mobilnego na życie Polaków, blog mobilnyinternet.blox.pl poświęcony szeroko pojętej tematyce mobilności oraz działania edukacyjne i dyskusje w społecznościach internetowych. Czytaj więcej »iPlus bada mobilne życie polaków

iPlus najlepszy

Raport Audytel S.A.: operator sieci Plus dostawcą najlepszych usług z zakresu mobilnego Internetu w Polsce. iPlus usługą gwarantującą największą stabilność połączenia oraz najszybsze transfery danych na rynku.
Czytaj więcej »iPlus najlepszy