Przejdź do treści

iplex.pl

Weź udział w konkursie i wygraj pakiet iplex plus

Operator telefonii HaloNet, przygotował najnowszy konkurs „Filmowy marzec z HaloNet” z myślą o miłośnikach filmów, którzy preferują zacisze domowe i w nim wolą oglądać swoje ulubione tytuły. Uczestnicy konkursu będą mogli wygrać pakiety iplex plus, umożliwiające dostęp do wszystkich zasobów filmowych serwisu iplex.pl (przez okres 30 dni), odpowiadając na pytania z tematyki filmowej.

Czytaj dalej »Weź udział w konkursie i wygraj pakiet iplex plus

iplex.pl wkracza na rynek e-commerce

Serwis VOD iplex.pl uruchomił sprzedaż filmów na płytach DVD i Blu-ray oraz gier komputerowych i na konsole. Zaoferowanie użytkownikom dodatkowej usługi jest kolejnym krokiem w rozwoju dystrybutora, dotychczas skupionego na oferowaniu treści video online. Wysyłka wszystkich zakupionych za pośrednictwem iplex.pl płyt jest bezpłatna. Ponadto serwis udostępnił użytkownikom zintegrowaną porównywarkę cen oferowanych w iplex.pl produktów w stosunku do innych miejsc ich sprzedaży.

Czytaj dalej »iplex.pl wkracza na rynek e-commerce

8. Europejski Festiwal „Integracja Ty i Ja” od dziś na iplex.pl

Od dziś do 10 września, serwis VOD iplex.pl zaprezentuje internetową edycję 8. Europejskiego Festiwalu „Integracja Ty i Ja”. W jej ramach użytkownicy zobaczą osiem filmów z tematyką niepełnosprawności w tle. Tegoroczna myśl przewodnia tej wyjątkowej imprezy to „Pasja i Miłość”. Wszystkie produkcje prezentowane są widzom nieodpłatnie.

Czytaj dalej »8. Europejski Festiwal „Integracja Ty i Ja” od dziś na iplex.pl

Jerzy Stuhr promuje iplex plus – jeszcze więcej filmów, wszystkie bez reklam

Serwis VOD iplex.pl zaprezentował nową usługę o nazwie iplex plus. Dzięki niej użytkownicy mogą oglądać jeszcze więcej filmowych hitów dostępnych jedynie dla posiadaczy pakietu iplex plus. Ponadto pakiet ten umożliwia oglądanie filmów z bezpłatnej oferty iplex.pl bez jakichkolwiek reklam. Koszt miesięcznego dostępu do pakietu iplex plus wynosi 9,90 zł.

Czytaj dalej »Jerzy Stuhr promuje iplex plus – jeszcze więcej filmów, wszystkie bez reklam

Miliony nowych użytkowników iplex.pl dzięki współpracy z ALLPlayer

Serwis VoD iplex.pl podpisał umowę o współpracy z ALLCinema Sp. z o.o. sp. komandytową – producentem najbardziej znanego odtwarzacza multimedialnego w Polsce. Dzięki niej, przy każdorazowym uruchomieniu programu ALLplayer, użytkownik uzyskiwać będzie informacje o nowych filmach, które jednym kliknięciem bezpłatnie zobaczyć będzie można w oknie odtwarzacza ALLPlayer. 

Czytaj dalej »Miliony nowych użytkowników iplex.pl dzięki współpracy z ALLPlayer

At Media rozpoczyna współpracę z iplex.pl

Od 1 lutego 2011r. At Media rozpoczyna sprzedaż na wyłączność powierzchni reklamowej serwisu iplex.pl, tym samym stając się jedną z czołowych sieci oferujących reklamę VOD w internecie. Iplex.pl jest to jedyny serwis w Polsce, który oferuje bezpłatny dostęp do blisko 2 tys. materiałów filmowych – w tym komercyjnych hitów, jak „Hurt Locker”, ”Lektor”, „The Box”, „The Road”.

Czytaj dalej »At Media rozpoczyna współpracę z iplex.pl